INTREND SYSTEM S.R.L.

INTREND SYSTEM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 43158595, Nr. Reg. Com. J29/1829/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4332 - Lucrari de tamplarie si dulgherie. Societatea a fost înființată la data de 8 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. NICOLAE TITULESCU, NR.14A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INTREND SYSTEM S.R.L.
CUI
43158595
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/1829/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 octombrie 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. NICOLAE TITULESCU, NR.14A
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4332
Domeniu de activitate
Lucrari de tamplarie si dulgherie

Situații financiare

În 2025, INTREND SYSTEM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 276.227 lei, un profit net de 30.328 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 41.985 lei2021 · Cifra de afaceri: 250.795 lei2022 · Cifra de afaceri: 251.054 lei2023 · Cifra de afaceri: 192.808 lei2024 · Cifra de afaceri: 259.286 lei2025 · Cifra de afaceri: 276.227 lei2020 · Profit net: 5.207 lei2021 · Profit net: 3.297 lei2022 · Profit net: 3.926 lei2023 · Profit net: 16.801 lei2024 · Profit net: 42.957 lei2025 · Profit net: 30.328 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 41.985 lei20202021: 250.795 lei20212022: 251.054 lei20222023: 192.808 lei20232024: 259.286 lei20242025: 276.227 lei276 mii2025
Profit net lei
2020: 5.207 lei20202021: 3.297 lei20212022: 3.926 lei20222023: 16.801 lei20232024: 42.957 lei43 mii20242025: 30.328 lei30 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru INTREND SYSTEM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 276.227 lei în creștere față de 2024 30.328 lei în scădere față de 2024 27.436 lei în scădere față de 2024 — 89.040 lei 61.604 lei 2 în scădere față de 2024
2024 259.286 lei în creștere față de 2023 42.957 lei în creștere față de 2023 28.478 lei în creștere față de 2023 — 100.866 lei 72.388 lei 3
2023 192.808 lei în scădere față de 2022 16.801 lei în creștere față de 2022 25.027 lei în scădere față de 2022 — 54.459 lei 29.432 lei 3 în creștere față de 2022
2022 251.054 lei în creștere față de 2021 3.926 lei în creștere față de 2021 30.568 lei în creștere față de 2021 — 43.198 lei 12.630 lei 2
2021 250.795 lei în creștere față de 2020 3.297 lei în scădere față de 2020 26.384 lei în creștere față de 2020 — 35.088 lei 8.704 lei 2
2020 41.985 lei 5.207 lei 15.313 lei 102 lei 20.618 lei 5.407 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare