INTREPRINZATORO 34PERFORMANCE S.R.L.

INTREPRINZATORO 34PERFORMANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40782470, Nr. Reg. Com. J40/3369/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6619 - Activitati auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activitati de asigurari si fonduri de pensii. Societatea a fost înființată la data de 14 martie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CALEA APEDUCTULUI, NR.15, CAMERA 8, BL.A3A, SC.1, ET.1, AP.7, cod poștal 060912. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INTREPRINZATORO 34PERFORMANCE S.R.L.
CUI
40782470
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/3369/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 martie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CALEA APEDUCTULUI, NR.15, CAMERA 8, BL.A3A, SC.1, ET.1, AP.7
Cod poștal
060912
Cod CAEN
6619
Domeniu de activitate
Activitati auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activitati de asigurari si fonduri de pensii

Situații financiare

În 2025, INTREPRINZATORO 34PERFORMANCE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 14.873 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 43.383 lei2020 · Cifra de afaceri: 199.588 lei2021 · Cifra de afaceri: 209.145 lei2022 · Cifra de afaceri: 140.356 lei2023 · Cifra de afaceri: 40.699 lei2024 · Cifra de afaceri: 59.779 lei2019 · Profit net: 33.194 lei2020 · Profit net: 163.060 lei2021 · Profit net: 168.490 lei2022 · Profit net: 107.035 lei2023 · Profit net: 26.515 lei2024 · Profit net: 17.767 lei2025 · Profit net: −14.873 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 43.383 lei20192020: 199.588 lei20202021: 209.145 lei209 mii20212022: 140.356 lei20222023: 40.699 lei20232024: 59.779 lei60 mii2024
Profit net lei
2019: 33.194 lei20192020: 163.060 lei20202021: 168.490 lei168 mii20212022: 107.035 lei20222023: 26.515 lei20232024: 17.767 lei20242025: −14.873 lei−15 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru INTREPRINZATORO 34PERFORMANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −14.873 lei în scădere față de 2024 1.757 lei în creștere față de 2024 — 32.176 lei 30.460 lei —
2024 59.779 lei în creștere față de 2023 17.767 lei în scădere față de 2023 307 lei în creștere față de 2023 — 45.476 lei 45.333 lei —
2023 40.699 lei în scădere față de 2022 26.515 lei în scădere față de 2022 80 lei în scădere față de 2022 — 27.467 lei 27.566 lei —
2022 140.356 lei în scădere față de 2021 107.035 lei în scădere față de 2021 3.056 lei în scădere față de 2021 142 lei 110.162 lei 107.287 lei —
2021 209.145 lei în creștere față de 2020 168.490 lei în creștere față de 2020 15.087 lei în creștere față de 2020 5.342 lei 183.010 lei 168.742 lei —
2020 199.588 lei în creștere față de 2019 163.060 lei în creștere față de 2019 2.105 lei în scădere față de 2019 7.006 lei 167.953 lei 163.312 lei —
2019 43.383 lei 33.194 lei 9.242 lei 142 lei 42.504 lei 33.404 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare