INVENTARY MANAGER SYSTEM SRL

INVENTARY MANAGER SYSTEM SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38276250, Nr. Reg. Com. J2017005777123. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4645 - Comert cu ridicata al produselor cosmetice si de parfumerie. Societatea a fost înființată la data de 27 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT VALEA IERII COM. VALEA IERII, VALEA IERII, NR.56A, cod poștal 407585. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INVENTARY MANAGER SYSTEM SRL
CUI
38276250
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017005777123
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 septembrie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT VALEA IERII COM. VALEA IERII, VALEA IERII, NR.56A
Cod poștal
407585
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4645
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al produselor cosmetice si de parfumerie

Situații financiare

În 2025, INVENTARY MANAGER SYSTEM SRL a raportat o cifră de afaceri de 316.893 lei, o pierdere netă de 217.981 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 356.187 lei2019 · Cifra de afaceri: 4.200 lei2020 · Cifra de afaceri: 29.955 lei2021 · Cifra de afaceri: 129.113 lei2022 · Cifra de afaceri: 919.839 lei2023 · Cifra de afaceri: 647.677 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.261.579 lei2025 · Cifra de afaceri: 316.893 lei2018 · Profit net: 63.661 lei2019 · Profit net: −11.169 lei2020 · Profit net: −48.067 lei2021 · Profit net: −57.194 lei2022 · Profit net: 196.206 lei2023 · Profit net: 82.568 lei2024 · Profit net: 217.684 lei2025 · Profit net: −217.981 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 356.187 lei'182019: 4.200 lei'192020: 29.955 lei'202021: 129.113 lei'212022: 919.839 lei'222023: 647.677 lei'232024: 1.261.579 lei1,3 mil.'242025: 316.893 lei317 mii'25
Profit net lei
2018: 63.661 lei'182019: −11.169 lei'192020: −48.067 lei'202021: −57.194 lei'212022: 196.206 lei'222023: 82.568 lei'232024: 217.684 lei218 mii'242025: −217.981 lei−218 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru INVENTARY MANAGER SYSTEM SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 316.893 lei în scădere față de 2024 −217.981 lei în scădere față de 2024 1.428.098 lei în creștere față de 2024 38.160 lei 1.623.240 lei 233.302 lei 1 în scădere față de 2024
2024 1.261.579 lei în creștere față de 2023 217.684 lei în creștere față de 2023 1.420.341 lei în creștere față de 2023 68.100 lei 1.796.150 lei 443.909 lei 2
2023 647.677 lei în scădere față de 2022 82.568 lei în scădere față de 2022 838.617 lei în creștere față de 2022 75.114 lei 989.668 lei 226.165 lei 2 în creștere față de 2022
2022 919.839 lei în creștere față de 2021 196.206 lei în creștere față de 2021 200.933 lei în scădere față de 2021 71.113 lei 273.417 lei 143.597 lei 1
2021 129.113 lei în creștere față de 2020 −57.194 lei în scădere față de 2020 433.672 lei în creștere față de 2020 25.555 lei 355.508 lei −52.609 lei —
2020 29.955 lei în creștere față de 2019 −48.067 lei în scădere față de 2019 173.610 lei în creștere față de 2019 11.324 lei 166.911 lei 4.625 lei —
2019 4.200 lei în scădere față de 2018 −11.169 lei în scădere față de 2018 9.223 lei în creștere față de 2018 11.324 lei 50.591 lei 52.692 lei —
2018 356.187 lei 63.661 lei 8.629 lei 2.800 lei 69.690 lei 63.861 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare