INVICTUS FORCE&SAFE S.A.

INVICTUS FORCE&SAFE S.A. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 39991049, Nr. Reg. Com. J2018001428178. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1421 - Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp). Societatea a fost înființată la data de 11 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, SAT VÂNĂTORI COM. VÂNĂTORI, STR. FOLTANUL, NR.1E, BIROU NR. 1, cod poștal 807325. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INVICTUS FORCE&SAFE S.A.
CUI
39991049
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001428178
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Data înființării
11 octombrie 2018
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, SAT VÂNĂTORI COM. VÂNĂTORI, STR. FOLTANUL, NR.1E, BIROU NR. 1
Cod poștal
807325
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1421
Domeniu de activitate
Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp)

Situații financiare

În 2025, INVICTUS FORCE&SAFE S.A. a raportat o cifră de afaceri de 39.452.465 lei, un profit net de 2.195.258 lei și un număr mediu de 110 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
010,0 mil.20,0 mil.30,0 mil.40,0 mil.50,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 113.856 lei2019 · Cifra de afaceri: 9.554.377 lei2020 · Cifra de afaceri: 23.170.060 lei2021 · Cifra de afaceri: 19.988.479 lei2022 · Cifra de afaceri: 19.769.185 lei2023 · Cifra de afaceri: 24.194.724 lei2024 · Cifra de afaceri: 46.874.599 lei2025 · Cifra de afaceri: 39.452.465 lei2018 · Profit net: 86.640 lei2019 · Profit net: 454.880 lei2020 · Profit net: 1.297.555 lei2021 · Profit net: 504.951 lei2022 · Profit net: 52.241 lei2023 · Profit net: 1.183.130 lei2024 · Profit net: 1.937.691 lei2025 · Profit net: 2.195.258 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 113.856 lei'182019: 9.554.377 lei'192020: 23.170.060 lei'202021: 19.988.479 lei'212022: 19.769.185 lei'222023: 24.194.724 lei'232024: 46.874.599 lei46,9 mil.'242025: 39.452.465 lei39,5 mil.'25
Profit net lei
2018: 86.640 lei'182019: 454.880 lei'192020: 1.297.555 lei'202021: 504.951 lei'212022: 52.241 lei'222023: 1.183.130 lei'232024: 1.937.691 lei'242025: 2.195.258 lei2,2 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru INVICTUS FORCE&SAFE S.A.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 39.452.465 lei în scădere față de 2024 2.195.258 lei în creștere față de 2024 19.037.388 lei în scădere față de 2024 11.841.005 lei 24.785.951 lei 13.298.993 lei 110 în scădere față de 2024
2024 46.874.599 lei în creștere față de 2023 1.937.691 lei în creștere față de 2023 31.188.718 lei în creștere față de 2023 4.582.460 lei 31.605.563 lei 4.892.864 lei 113 în scădere față de 2023
2023 24.194.724 lei în creștere față de 2022 1.183.130 lei în creștere față de 2022 17.620.028 lei în creștere față de 2022 4.706.948 lei 16.774.645 lei 3.602.202 lei 116 în creștere față de 2022
2022 19.769.185 lei în scădere față de 2021 52.241 lei în scădere față de 2021 10.241.641 lei în scădere față de 2021 4.302.474 lei 9.915.797 lei 3.564.346 lei 102 în creștere față de 2021
2021 19.988.479 lei în scădere față de 2020 504.951 lei în scădere față de 2020 11.110.102 lei în creștere față de 2020 4.165.818 lei 11.020.009 lei 3.512.105 lei 90 în scădere față de 2020
2020 23.170.060 lei în creștere față de 2019 1.297.555 lei în creștere față de 2019 7.205.776 lei în creștere față de 2019 3.472.919 lei 8.007.139 lei 3.507.155 lei 99 în creștere față de 2019
2019 9.554.377 lei în creștere față de 2018 454.880 lei în creștere față de 2018 3.863.667 lei în creștere față de 2018 430.308 lei 4.064.879 lei 631.520 lei 4 în creștere față de 2018
2018 113.856 lei 86.640 lei 23.152 lei 0 lei 199.792 lei 176.640 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare