INX PRODUCTIONS S.R.L.

INX PRODUCTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 39919043, Nr. Reg. Com. J22/2559/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 26 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. PROF.PETRU CUJBĂ, NR.17, BIROUL E1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INX PRODUCTIONS S.R.L.
CUI
39919043
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/2559/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 septembrie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. PROF.PETRU CUJBĂ, NR.17, BIROUL E1
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, INX PRODUCTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 290.635 lei, un profit net de 206.739 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 3.460 lei2019 · Cifra de afaceri: 44.178 lei2020 · Cifra de afaceri: 48.573 lei2021 · Cifra de afaceri: 146.085 lei2022 · Cifra de afaceri: 214.570 lei2023 · Cifra de afaceri: 268.653 lei2024 · Cifra de afaceri: 258.999 lei2025 · Cifra de afaceri: 290.635 lei2018 · Profit net: 2.312 lei2019 · Profit net: 22.289 lei2020 · Profit net: 39.135 lei2021 · Profit net: 126.590 lei2022 · Profit net: 180.687 lei2023 · Profit net: 212.615 lei2024 · Profit net: 178.714 lei2025 · Profit net: 206.739 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 3.460 lei'182019: 44.178 lei'192020: 48.573 lei'202021: 146.085 lei'212022: 214.570 lei'222023: 268.653 lei'232024: 258.999 lei'242025: 290.635 lei291 mii'25
Profit net lei
2018: 2.312 lei'182019: 22.289 lei'192020: 39.135 lei'202021: 126.590 lei'212022: 180.687 lei'222023: 212.615 lei213 mii'232024: 178.714 lei'242025: 206.739 lei207 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru INX PRODUCTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 290.635 lei în creștere față de 2024 206.739 lei în creștere față de 2024 9.557 lei în scădere față de 2024 12.918 lei 203.656 lei 207.017 lei 1
2024 258.999 lei în scădere față de 2023 178.714 lei în scădere față de 2023 12.430 lei în scădere față de 2023 19.097 lei 172.248 lei 178.915 lei 1
2023 268.653 lei în creștere față de 2022 212.615 lei în creștere față de 2022 40.333 lei în creștere față de 2022 444 lei 252.705 lei 212.816 lei 1
2022 214.570 lei în creștere față de 2021 180.687 lei în creștere față de 2021 2.237 lei în scădere față de 2021 5.778 lei 180.572 lei 180.887 lei 1 în creștere față de 2021
2021 146.085 lei în creștere față de 2020 126.590 lei în creștere față de 2020 14.547 lei în creștere față de 2020 11.111 lei 133.449 lei 126.790 lei 0
2020 48.573 lei în creștere față de 2019 39.135 lei în creștere față de 2019 708 lei în creștere față de 2019 0 lei 41.992 lei 39.335 lei 0
2019 44.178 lei în creștere față de 2018 22.289 lei în creștere față de 2018 356 lei în creștere față de 2018 0 lei 25.157 lei 24.801 lei 0
2018 3.460 lei 2.312 lei 104 lei 0 lei 4.016 lei 2.512 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare