IOANDENIS & KEVIN S.R.L.

IOANDENIS & KEVIN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 44286010, Nr. Reg. Com. J2021000396513. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 17 mai 2021. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, ORŞ. BUDEŞTI, STR. DUMBRAVEI, NR.10. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IOANDENIS & KEVIN S.R.L.
CUI
44286010
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021000396513
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 mai 2021
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, ORŞ. BUDEŞTI, STR. DUMBRAVEI, NR.10
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, IOANDENIS & KEVIN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 138.819 lei, un profit net de 23.506 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 36.084 lei2022 · Cifra de afaceri: 115.780 lei2023 · Cifra de afaceri: 137.738 lei2024 · Cifra de afaceri: 128.819 lei2025 · Cifra de afaceri: 138.819 lei2021 · Profit net: 7.746 lei2022 · Profit net: 25.943 lei2023 · Profit net: 23.832 lei2024 · Profit net: 26.293 lei2025 · Profit net: 23.506 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 36.084 lei20212022: 115.780 lei20222023: 137.738 lei20232024: 128.819 lei20242025: 138.819 lei139 mii2025
Profit net lei
2021: 7.746 lei20212022: 25.943 lei20222023: 23.832 lei20232024: 26.293 lei26 mii20242025: 23.506 lei24 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IOANDENIS & KEVIN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 138.819 lei în creștere față de 2024 23.506 lei în scădere față de 2024 27.190 lei în scădere față de 2024 — 84.585 lei 57.395 lei —
2024 128.819 lei în scădere față de 2023 26.293 lei în creștere față de 2023 64.673 lei în creștere față de 2023 — 98.562 lei 33.889 lei —
2023 137.738 lei în creștere față de 2022 23.832 lei în scădere față de 2022 25.413 lei în creștere față de 2022 — 59.302 lei 33.889 lei —
2022 115.780 lei în creștere față de 2021 25.943 lei în creștere față de 2021 7.051 lei în scădere față de 2021 — 40.940 lei 33.889 lei —
2021 36.084 lei 7.746 lei 19.692 lei — 27.638 lei 7.946 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare