IOFRAM SERV SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 18566437, Nr. Reg. Com. J2006000787295. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 10 aprilie 2006. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. TROIENELOR, NR.7, BL.44C, SC.B, ET.P, AP.23, cod poștal 100482. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- IOFRAM SERV SRL
- CUI
- 18566437
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006000787295
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 10 aprilie 2006
- Județ
- Prahova
- Sediul social
- JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. TROIENELOR, NR.7, BL.44C, SC.B, ET.P, AP.23
- Cod poștal
- 100482
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 9531
- Domeniu de activitate
- Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.
Situații financiare
În 2025, IOFRAM SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 58.200 lei, un profit net de 5.699 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58.200 lei în creștere față de 2024 | 5.699 lei în scădere față de 2024 | 11.021 lei în creștere față de 2024 | 2.042 lei | 29.146 lei | 22.167 lei | 1 |
| 2024 | 26.740 lei în creștere față de 2023 | 18.451 lei în creștere față de 2023 | 1.743 lei în creștere față de 2023 | 2.917 lei | 37.296 lei | 38.470 lei | 1 |
| 2023 | 8.209 lei | 6.232 lei în creștere față de 2022 | 1.170 lei în creștere față de 2022 | — | 21.189 lei | 20.019 lei | — |
| 2022 | — | −50 lei în creștere față de 2021 | 12 lei | — | 13.799 lei | 13.787 lei | — |
| 2021 | — | −250 lei în scădere față de 2020 | 12 lei | — | 13.849 lei | 13.837 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 12 lei | — | 14.099 lei | 14.087 lei | — |
| 2019 | — | −100 lei în scădere față de 2018 | 12 lei | — | 14.099 lei | 14.087 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în creștere față de 2017 | 12 lei | — | 14.199 lei | 14.187 lei | — |
| 2017 | — | −50 lei în scădere față de 2016 | 12 lei | — | 14.199 lei | 14.187 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 12 lei | — | 14.249 lei | 14.237 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
