IONESI CONS S.R.L.

Inactivă fiscal din 28 iulie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

IONESI CONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 41074358, Nr. Reg. Com. J33/986/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 7 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT LITENI COM. MOARA, STR. TRANDAFIRILOR, NR.140, cod poștal 727335. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 28 iulie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IONESI CONS S.R.L.
CUI
41074358
Stare
Inactivă fiscal din 28 iulie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J33/986/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 mai 2019
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT LITENI COM. MOARA, STR. TRANDAFIRILOR, NR.140
Cod poștal
727335
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2023, IONESI CONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 84.035 lei, o pierdere netă de 51.647 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202220232019 · Cifra de afaceri: 152.339 lei2020 · Cifra de afaceri: 296.350 lei2022 · Cifra de afaceri: 245.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 84.035 lei2019 · Profit net: 113.528 lei2020 · Profit net: 232.147 lei2022 · Profit net: 177.026 lei2023 · Profit net: −51.647 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 152.339 lei20192020: 296.350 lei296 mii20202022: 245.000 lei20222023: 84.035 lei84 mii2023
Profit net lei
2019: 113.528 lei20192020: 232.147 lei232 mii20202022: 177.026 lei20222023: −51.647 lei−52 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru IONESI CONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 84.035 lei în scădere față de 2022 −51.647 lei în scădere față de 2022 1.784 lei în scădere față de 2022 — 684.773 lei 682.989 lei 1
2022 245.000 lei în scădere față de 2020 177.026 lei în scădere față de 2020 13.202 lei în creștere față de 2020 — 747.838 lei 734.636 lei 1 în scădere față de 2020
2020 296.350 lei în creștere față de 2019 232.147 lei în creștere față de 2019 8.850 lei în creștere față de 2019 — 354.725 lei 345.875 lei 2 în creștere față de 2019
2019 152.339 lei 113.528 lei 4.987 lei — 118.715 lei 113.728 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare