IONUŢ DE LA SLATINA S.R.L.

IONUŢ DE LA SLATINA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 40886330, Nr. Reg. Com. J28/485/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9001 - Activitati de interpretare artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 1 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. OLT, MUN. SLATINA, ALEEA VIOLETEI, NR.4, BL.2A, SC.A, ET.1, AP.29, cod poștal 230063. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IONUŢ DE LA SLATINA S.R.L.
CUI
40886330
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J28/485/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 aprilie 2019
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, MUN. SLATINA, ALEEA VIOLETEI, NR.4, BL.2A, SC.A, ET.1, AP.29
Cod poștal
230063
Cod CAEN
9001
Domeniu de activitate
Activitati de interpretare artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2025, IONUŢ DE LA SLATINA S.R.L. a raportat o pierdere netă de 15.612 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 52.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 9.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 30.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 14.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 7.000 lei2019 · Profit net: 51.303 lei2020 · Profit net: 8.919 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: 29.252 lei2023 · Profit net: −35.332 lei2024 · Profit net: −38.358 lei2025 · Profit net: −15.612 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 52.000 lei52 mii20192020: 9.000 lei20202022: 30.000 lei20222023: 14.000 lei20232024: 7.000 lei7 mii2024
Profit net lei
2019: 51.303 lei51 mii20192020: 8.919 lei20202021: 0 lei20212022: 29.252 lei20222023: −35.332 lei20232024: −38.358 lei−38 mii20242025: −15.612 lei−16 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IONUŢ DE LA SLATINA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −15.612 lei în creștere față de 2024 26.300 lei în creștere față de 2024 26.589 lei 82 lei 371 lei —
2024 7.000 lei în scădere față de 2023 −38.358 lei în scădere față de 2023 26.000 lei în creștere față de 2023 41.801 lei 182 lei 15.983 lei 1
2023 14.000 lei în scădere față de 2022 −35.332 lei în scădere față de 2022 2.987 lei în creștere față de 2022 57.014 lei 315 lei 54.342 lei 1
2022 30.000 lei 29.252 lei în creștere față de 2021 0 lei în scădere față de 2021 64.125 lei 25.549 lei 89.674 lei —
2021 — 0 lei în scădere față de 2020 3.000 lei în scădere față de 2020 78.375 lei 493 lei 60.423 lei 1 în scădere față de 2020
2020 9.000 lei în scădere față de 2019 8.919 lei în scădere față de 2019 4.161 lei în scădere față de 2019 92.625 lei 3.271 lei 60.422 lei 2
2019 52.000 lei 51.303 lei 5.367 lei 106.875 lei 46.764 lei 51.503 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare