IRA CONS RALCAR SRL

IRA CONS RALCAR SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 38265404, Nr. Reg. Com. J26/1765/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 25 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. MOLDOVEI, NR.22A, AP.28. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IRA CONS RALCAR SRL
CUI
38265404
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1765/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 septembrie 2017
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. MOLDOVEI, NR.22A, AP.28
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2024, IRA CONS RALCAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 131.417 lei, un profit net de 9.330 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201720182019202020212022202320242017 · Cifra de afaceri: 50.103 lei2018 · Cifra de afaceri: 225.072 lei2019 · Cifra de afaceri: 228.806 lei2020 · Cifra de afaceri: 96.507 lei2021 · Cifra de afaceri: 107.607 lei2022 · Cifra de afaceri: 143.450 lei2023 · Cifra de afaceri: 129.505 lei2024 · Cifra de afaceri: 131.417 lei2017 · Profit net: 16.690 lei2018 · Profit net: −30.021 lei2019 · Profit net: −52.477 lei2020 · Profit net: −72.275 lei2021 · Profit net: −40.913 lei2022 · Profit net: −42.982 lei2023 · Profit net: −25.963 lei2024 · Profit net: 9.330 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 50.103 lei'172018: 225.072 lei'182019: 228.806 lei229 mii'192020: 96.507 lei'202021: 107.607 lei'212022: 143.450 lei'222023: 129.505 lei'232024: 131.417 lei131 mii'24
Profit net lei
2017: 16.690 lei17 mii'172018: −30.021 lei'182019: −52.477 lei'192020: −72.275 lei−72 mii'202021: −40.913 lei'212022: −42.982 lei'222023: −25.963 lei'232024: 9.330 lei9 mii'24
Indicatori financiari pe ani pentru IRA CONS RALCAR SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 131.417 lei în creștere față de 2023 9.330 lei în creștere față de 2023 350.874 lei în scădere față de 2023 — 111.383 lei −239.491 lei 0 în scădere față de 2023
2023 129.505 lei în scădere față de 2022 −25.963 lei în creștere față de 2022 360.044 lei în creștere față de 2022 — 112.304 lei −247.740 lei 1
2022 143.450 lei în creștere față de 2021 −42.982 lei în scădere față de 2021 322.933 lei în creștere față de 2021 — 101.156 lei −221.777 lei 1
2021 107.607 lei în creștere față de 2020 −40.913 lei în creștere față de 2020 300.949 lei în creștere față de 2020 — 122.153 lei −178.796 lei 1 în scădere față de 2020
2020 96.507 lei în scădere față de 2019 −72.275 lei în scădere față de 2019 228.413 lei în creștere față de 2019 — 90.530 lei −137.883 lei 2
2019 228.806 lei în creștere față de 2018 −52.477 lei în scădere față de 2018 145.733 lei în creștere față de 2018 — 80.125 lei −65.608 lei —
2018 225.072 lei în creștere față de 2017 −30.021 lei în scădere față de 2017 61.039 lei în creștere față de 2017 — 47.908 lei −13.131 lei 3
2017 50.103 lei 16.690 lei 38.276 lei — 55.166 lei 16.890 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare