IRENE S TRAINING CENTRE S.R.L.

Inactivă fiscal din 7 februarie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

IRENE S TRAINING CENTRE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 40752770, Nr. Reg. Com. J16/917/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 7 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, ALEEA ANUL 1848, NR.6, cod poștal 200533. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 7 februarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IRENE S TRAINING CENTRE S.R.L.
CUI
40752770
Stare
Inactivă fiscal din 7 februarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J16/917/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 martie 2019
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, ALEEA ANUL 1848, NR.6
Cod poștal
200533
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2023, IRENE S TRAINING CENTRE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 111.426 lei, un profit net de 49.931 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 25.030 lei2020 · Cifra de afaceri: 13.856 lei2021 · Cifra de afaceri: 8.600 lei2022 · Cifra de afaceri: 58.100 lei2023 · Cifra de afaceri: 111.426 lei2019 · Profit net: 20.910 lei2020 · Profit net: −37.144 lei2021 · Profit net: −26.190 lei2022 · Profit net: 22.839 lei2023 · Profit net: 49.931 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 25.030 lei20192020: 13.856 lei20202021: 8.600 lei20212022: 58.100 lei20222023: 111.426 lei111 mii2023
Profit net lei
2019: 20.910 lei20192020: −37.144 lei−37 mii20202021: −26.190 lei20212022: 22.839 lei20222023: 49.931 lei50 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru IRENE S TRAINING CENTRE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 111.426 lei în creștere față de 2022 49.931 lei în creștere față de 2022 164.639 lei în creștere față de 2022 6.632 lei 192.057 lei 30.545 lei 1
2022 58.100 lei în creștere față de 2021 22.839 lei în creștere față de 2021 39.634 lei în scădere față de 2021 9.949 lei 16.108 lei −19.386 lei 1
2021 8.600 lei în scădere față de 2020 −26.190 lei în creștere față de 2020 47.858 lei în creștere față de 2020 13.292 lei 478 lei −42.224 lei 1 în scădere față de 2020
2020 13.856 lei în scădere față de 2019 −37.144 lei în scădere față de 2019 22.461 lei în creștere față de 2019 16.925 lei 230 lei −16.034 lei 2
2019 25.030 lei 20.910 lei 6.564 lei 20.595 lei 38.438 lei 21.110 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare