IRIBIT CODE SOLUTIONS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 36830307, Nr. Reg. Com. J2016000823286. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6220 - Cultivarea plantelor pentru inmultire. Societatea a fost înființată la data de 13 decembrie 2016. Sediul social este situat la: JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. PRIMĂVERII, NR.22, BL.FA20, SC.A, ET.PARTER, AP.3, cod poștal 230125. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- IRIBIT CODE SOLUTIONS SRL
- CUI
- 36830307
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016000823286
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 13 decembrie 2016
- Județ
- Olt
- Sediul social
- JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. PRIMĂVERII, NR.22, BL.FA20, SC.A, ET.PARTER, AP.3
- Cod poștal
- 230125
- Cod CAEN
- 6220
- Domeniu de activitate
- Cultivarea plantelor pentru inmultire
Situații financiare
În 2025, IRIBIT CODE SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.700 lei, un profit net de 2.651 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.700 lei în creștere față de 2024 | 2.651 lei în creștere față de 2024 | 4.763 lei în creștere față de 2024 | 437 lei | 8.930 lei | 4.604 lei | — |
| 2024 | 2.600 lei în creștere față de 2023 | 2.128 lei în creștere față de 2023 | 4.309 lei în creștere față de 2023 | 437 lei | 5.825 lei | 1.953 lei | — |
| 2023 | 2.500 lei în scădere față de 2022 | −375 lei în scădere față de 2022 | 4.060 lei în scădere față de 2022 | 437 lei | 3.448 lei | −175 lei | — |
| 2022 | 28.640 lei în scădere față de 2021 | 27.708 lei în creștere față de 2021 | 4.919 lei în creștere față de 2021 | 437 lei | 32.107 lei | 27.625 lei | — |
| 2021 | 29.640 lei în creștere față de 2020 | 24.761 lei în scădere față de 2020 | 4.061 lei | 437 lei | 28.301 lei | 24.677 lei | — |
| 2020 | 28.640 lei | 26.964 lei în creștere față de 2019 | 4.061 lei în creștere față de 2019 | 437 lei | 30.503 lei | 26.879 lei | — |
| 2019 | 28.640 lei în scădere față de 2018 | 25.853 lei în creștere față de 2018 | 2.561 lei | 437 lei | 27.892 lei | 25.768 lei | — |
| 2018 | 28.720 lei în creștere față de 2017 | 24.039 lei în scădere față de 2017 | 2.561 lei în creștere față de 2017 | 437 lei | 26.078 lei | 23.954 lei | — |
| 2017 | 28.640 lei | 25.343 lei | 1.000 lei | 437 lei | 25.821 lei | 25.258 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
