IRIDENT SMILECLINIC S.R.L.

IRIDENT SMILECLINIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 42796692, Nr. Reg. Com. J2020001739132. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 20 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ŞOS. MANGALIEI, NR.1, CAM.1, BL.J9, SC.B, ET.6, AP.54, cod poștal 900131. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IRIDENT SMILECLINIC S.R.L.
CUI
42796692
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001739132
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iulie 2020
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ŞOS. MANGALIEI, NR.1, CAM.1, BL.J9, SC.B, ET.6, AP.54
Cod poștal
900131
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, IRIDENT SMILECLINIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 37.700 lei, o pierdere netă de 15.367 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 2.816 lei2021 · Cifra de afaceri: 19.010 lei2022 · Cifra de afaceri: 25.861 lei2023 · Cifra de afaceri: 49.774 lei2024 · Cifra de afaceri: 28.572 lei2025 · Cifra de afaceri: 37.700 lei2020 · Profit net: −11.941 lei2021 · Profit net: −11.745 lei2022 · Profit net: −7.791 lei2023 · Profit net: 9.643 lei2024 · Profit net: −17.294 lei2025 · Profit net: −15.367 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 2.816 lei20202021: 19.010 lei20212022: 25.861 lei20222023: 49.774 lei50 mii20232024: 28.572 lei20242025: 37.700 lei38 mii2025
Profit net lei
2020: −11.941 lei20202021: −11.745 lei20212022: −7.791 lei20222023: 9.643 lei10 mii20232024: −17.294 lei−17 mii20242025: −15.367 lei−15 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IRIDENT SMILECLINIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 37.700 lei în creștere față de 2024 −15.367 lei în creștere față de 2024 57.124 lei în creștere față de 2024 — 2.390 lei −54.734 lei 1
2024 28.572 lei în scădere față de 2023 −17.294 lei în scădere față de 2023 39.798 lei în creștere față de 2023 — 431 lei −39.367 lei 1
2023 49.774 lei în creștere față de 2022 9.643 lei în creștere față de 2022 31.295 lei în scădere față de 2022 — 9.222 lei −22.073 lei 1
2022 25.861 lei în creștere față de 2021 −7.791 lei în creștere față de 2021 34.194 lei în creștere față de 2021 — 2.478 lei −31.716 lei 1
2021 19.010 lei în creștere față de 2020 −11.745 lei în creștere față de 2020 25.107 lei în creștere față de 2020 — 1.621 lei −23.486 lei 1
2020 2.816 lei −11.941 lei 17.431 lei — 5.690 lei −11.741 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare