IRIGAŢII CONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 5 martie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

IRIGAŢII CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 40381060, Nr. Reg. Com. J29/86/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4221 - Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru fluide. Societatea a fost înființată la data de 8 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT PĂULEŞTI COM. PĂULEŞTI, STR. MAGNOLIEI, NR.21, cod poștal 107400. Societatea este radiată din data de 5 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IRIGAŢII CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40381060
Stare
Radiată din 5 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J29/86/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 ianuarie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT PĂULEŞTI COM. PĂULEŞTI, STR. MAGNOLIEI, NR.21
Cod poștal
107400
Cod CAEN
4221
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru fluide

Situații financiare

În 2023, IRIGAŢII CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.868 lei, un profit net de 265.248 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii201920202021202220232020 · Cifra de afaceri: 3.900 lei2021 · Cifra de afaceri: 20.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 115.621 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.868 lei2019 · Profit net: −219 lei2020 · Profit net: −150.453 lei2021 · Profit net: −171.627 lei2022 · Profit net: −35.869 lei2023 · Profit net: 265.248 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 3.900 lei20202021: 20.000 lei20212022: 115.621 lei116 mii20222023: 2.868 lei3 mii2023
Profit net lei
2019: −219 lei20192020: −150.453 lei20202021: −171.627 lei−172 mii20212022: −35.869 lei20222023: 265.248 lei265 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru IRIGAŢII CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 2.868 lei în scădere față de 2022 265.248 lei în creștere față de 2022 388.148 lei în creștere față de 2022 — 295.428 lei −92.720 lei 0 în scădere față de 2022
2022 115.621 lei în creștere față de 2021 −35.869 lei în creștere față de 2021 358.809 lei în creștere față de 2021 102.118 lei 842 lei −357.967 lei 4 în scădere față de 2021
2021 20.000 lei în creștere față de 2020 −171.627 lei în scădere față de 2020 322.306 lei în creștere față de 2020 140.412 lei 207 lei −322.099 lei 5
2020 3.900 lei −150.453 lei în scădere față de 2019 151.400 lei în creștere față de 2019 178.706 lei 928 lei −150.472 lei 5
2019 — −219 lei 19 lei — 200.000 lei −19 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare