IRIVAS MARIA SERV S.R.L.

IRIVAS MARIA SERV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 38920686, Nr. Reg. Com. J2018000195066. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 23 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. SÂNGEORZ-BĂI, STR. TRANDAFIRILOR, NR.2/D, cod poștal 425300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IRIVAS MARIA SERV S.R.L.
CUI
38920686
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000195066
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 februarie 2018
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. SÂNGEORZ-BĂI, STR. TRANDAFIRILOR, NR.2/D
Cod poștal
425300
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, IRIVAS MARIA SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 52.190 lei, o pierdere netă de 42.908 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 14.883 lei2021 · Cifra de afaceri: 16.280 lei2022 · Cifra de afaceri: 19.060 lei2024 · Cifra de afaceri: 20.560 lei2025 · Cifra de afaceri: 52.190 lei2020 · Profit net: −43.262 lei2021 · Profit net: −62.158 lei2022 · Profit net: −98.304 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: −68.315 lei2025 · Profit net: −42.908 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 14.883 lei20202021: 16.280 lei20212022: 19.060 lei20222024: 20.560 lei20242025: 52.190 lei52 mii2025
Profit net lei
2020: −43.262 lei20202021: −62.158 lei20212022: −98.304 lei−98 mii20222023: 0 lei020232024: −68.315 lei20242025: −42.908 lei−43 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IRIVAS MARIA SERV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 52.190 lei în creștere față de 2024 −42.908 lei în creștere față de 2024 208.619 lei în scădere față de 2024 51.492 lei 11.799 lei −204.809 lei 2 în scădere față de 2024
2024 20.560 lei −68.315 lei în scădere față de 2023 213.544 lei în creștere față de 2023 66.729 lei 59.631 lei −161.902 lei 3
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — — 0 lei —
2022 19.060 lei în creștere față de 2021 −98.304 lei în scădere față de 2021 225.200 lei în creștere față de 2021 99.181 lei 29.785 lei −203.524 lei 4
2021 16.280 lei în creștere față de 2020 −62.158 lei în scădere față de 2020 110.833 lei în scădere față de 2020 114.997 lei 13.722 lei −105.220 lei 4
2020 14.883 lei −43.262 lei 203.726 lei 130.430 lei 215.351 lei −43.062 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare