IRON HOUSE CONSTRUCT SRL

IRON HOUSE CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38390474, Nr. Reg. Com. J2017017930408. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 24 octombrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD OCTAVIAN GOGA, NR.6, BL.M25, SC.2, ET.6, AP.45, cod poștal 030982. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IRON HOUSE CONSTRUCT SRL
CUI
38390474
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017017930408
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 octombrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD OCTAVIAN GOGA, NR.6, BL.M25, SC.2, ET.6, AP.45
Cod poștal
030982
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2024, IRON HOUSE CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 80.655 lei, o pierdere netă de 31.097 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20172018201920202021202220242018 · Cifra de afaceri: 763.624 lei2019 · Cifra de afaceri: 12.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 364.453 lei2021 · Cifra de afaceri: 523.902 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.904.517 lei2024 · Cifra de afaceri: 80.655 lei2017 · Profit net: −16.525 lei2018 · Profit net: 7.804 lei2019 · Profit net: −102.566 lei2020 · Profit net: 164.898 lei2021 · Profit net: 104.607 lei2022 · Profit net: 652.150 lei2024 · Profit net: −31.097 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 763.624 lei20182019: 12.000 lei20192020: 364.453 lei20202021: 523.902 lei20212022: 1.904.517 lei1,9 mil.20222024: 80.655 lei81 mii2024
Profit net lei
2017: −16.525 lei20172018: 7.804 lei20182019: −102.566 lei−103 mii20192020: 164.898 lei20202021: 104.607 lei20212022: 652.150 lei652 mii20222024: −31.097 lei−31 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru IRON HOUSE CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 80.655 lei în scădere față de 2022 −31.097 lei în scădere față de 2022 1.463.111 lei în scădere față de 2022 837.388 lei 1.500.744 lei 875.021 lei 1 în scădere față de 2022
2022 1.904.517 lei în creștere față de 2021 652.150 lei în creștere față de 2021 1.912.241 lei în scădere față de 2021 1.555.317 lei 1.069.913 lei 712.989 lei 2 în scădere față de 2021
2021 523.902 lei în creștere față de 2020 104.607 lei în scădere față de 2020 3.177.522 lei în creștere față de 2020 1.228.352 lei 2.108.388 lei 159.218 lei 3 în creștere față de 2020
2020 364.453 lei în creștere față de 2019 164.898 lei în creștere față de 2019 1.878.645 lei în scădere față de 2019 946.583 lei 986.673 lei 54.611 lei 1
2019 12.000 lei în scădere față de 2018 −102.566 lei în scădere față de 2018 1.925.994 lei în creștere față de 2018 950.194 lei 865.513 lei −110.287 lei 1
2018 763.624 lei 7.804 lei în creștere față de 2017 1.489.784 lei în creștere față de 2017 802.527 lei 679.536 lei −7.721 lei 1
2017 — −16.525 lei 627.700 lei 599.329 lei 12.846 lei −15.525 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare