IRON ROSE DESIGN S.R.L.

IRON ROSE DESIGN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 38920279, Nr. Reg. Com. J51/152/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 23 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, SAT ŞTEFAN CEL MARE COM. ŞTEFAN CEL MARE, STR. TINERETULUI, NR.45, cod poștal 917245. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IRON ROSE DESIGN S.R.L.
CUI
38920279
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J51/152/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 februarie 2018
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, SAT ŞTEFAN CEL MARE COM. ŞTEFAN CEL MARE, STR. TINERETULUI, NR.45
Cod poștal
917245
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2021, IRON ROSE DESIGN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 90.920 lei, un profit net de 59.120 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii20182019202020212018 · Cifra de afaceri: 7.100 lei2019 · Cifra de afaceri: 40.025 lei2020 · Cifra de afaceri: 54.814 lei2021 · Cifra de afaceri: 90.920 lei2018 · Profit net: 2.913 lei2019 · Profit net: 19.728 lei2020 · Profit net: 37.685 lei2021 · Profit net: 59.120 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 7.100 lei20182019: 40.025 lei20192020: 54.814 lei20202021: 90.920 lei91 mii2021
Profit net lei
2018: 2.913 lei20182019: 19.728 lei20192020: 37.685 lei20202021: 59.120 lei59 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru IRON ROSE DESIGN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 90.920 lei în creștere față de 2020 59.120 lei în creștere față de 2020 36.410 lei în scădere față de 2020 54.262 lei 90.966 lei 109.646 lei 1
2020 54.814 lei în creștere față de 2019 37.685 lei în creștere față de 2019 48.749 lei în creștere față de 2019 72.154 lei 36.303 lei 60.526 lei 1
2019 40.025 lei în creștere față de 2018 19.728 lei în creștere față de 2018 421 lei în creștere față de 2018 3.297 lei 19.899 lei 22.841 lei 1
2018 7.100 lei 2.913 lei 138 lei — 3.251 lei 3.113 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare