IRONMAD MANUFACTURING S.R.L.

Radiată din 11 octombrie 2022. Această firmă nu mai este în funcțiune.

IRONMAD MANUFACTURING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 39857323, Nr. Reg. Com. J02/1465/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 11 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. INDEPENDENŢEI, NR.7-9, cod poștal 310465. Societatea este radiată din data de 11 octombrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IRONMAD MANUFACTURING S.R.L.
CUI
39857323
Stare
Radiată din 11 octombrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J02/1465/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 septembrie 2018
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. INDEPENDENŢEI, NR.7-9
Cod poștal
310465
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2021, IRONMAD MANUFACTURING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.600 lei, o pierdere netă de 22.378 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−30 mii−20 mii−10 mii010 mii20 mii20182019202020212018 · Cifra de afaceri: 8.900 lei2019 · Cifra de afaceri: 16.300 lei2020 · Cifra de afaceri: 17.089 lei2021 · Cifra de afaceri: 8.600 lei2018 · Profit net: 6.273 lei2019 · Profit net: −14.632 lei2020 · Profit net: 3.389 lei2021 · Profit net: −22.378 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 8.900 lei20182019: 16.300 lei20192020: 17.089 lei17 mii20202021: 8.600 lei9 mii2021
Profit net lei
2018: 6.273 lei6 mii20182019: −14.632 lei20192020: 3.389 lei20202021: −22.378 lei−22 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru IRONMAD MANUFACTURING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 8.600 lei în scădere față de 2020 −22.378 lei în scădere față de 2020 51.347 lei în creștere față de 2020 — 24.199 lei −27.148 lei —
2020 17.089 lei în creștere față de 2019 3.389 lei în creștere față de 2019 22.213 lei în creștere față de 2019 — 17.443 lei −4.770 lei 1
2019 16.300 lei în creștere față de 2018 −14.632 lei în scădere față de 2018 14.312 lei în creștere față de 2018 — 6.153 lei −8.159 lei 1
2018 8.900 lei 6.273 lei 3.834 lei — 10.307 lei 6.473 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare