ISEESTARS SRL

ISEESTARS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38286784, Nr. Reg. Com. J40/16618/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4782 - Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 29 septembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. PAJIŞTEI, NR.30, CAMERA NR. 2, BL.1, SC.1, ET.7, AP.70, cod poștal 041249. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ISEESTARS SRL
CUI
38286784
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/16618/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 septembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. PAJIŞTEI, NR.30, CAMERA NR. 2, BL.1, SC.1, ET.7, AP.70
Cod poștal
041249
Cod CAEN
4782
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete

Situații financiare

În 2025, ISEESTARS SRL a raportat o cifră de afaceri de 83.667 lei, o pierdere netă de 2.712 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 80.570 lei2019 · Cifra de afaceri: 195.012 lei2020 · Cifra de afaceri: 101.472 lei2021 · Cifra de afaceri: 99.695 lei2022 · Cifra de afaceri: 138.527 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.209 lei2024 · Cifra de afaceri: 8.983 lei2025 · Cifra de afaceri: 83.667 lei2017 · Profit net: −14.486 lei2018 · Profit net: −30.338 lei2019 · Profit net: 75.624 lei2020 · Profit net: 30.493 lei2021 · Profit net: 26.883 lei2022 · Profit net: 69.373 lei2023 · Profit net: −5.603 lei2024 · Profit net: −14.483 lei2025 · Profit net: −2.712 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 80.570 lei'182019: 195.012 lei195 mii'192020: 101.472 lei'202021: 99.695 lei'212022: 138.527 lei'222023: 1.209 lei'232024: 8.983 lei'242025: 83.667 lei84 mii'25
Profit net lei
2017: −14.486 lei'172018: −30.338 lei−30 mii'182019: 75.624 lei76 mii'192020: 30.493 lei'202021: 26.883 lei'212022: 69.373 lei'222023: −5.603 lei'232024: −14.483 lei'242025: −2.712 lei−3 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ISEESTARS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 83.667 lei în creștere față de 2024 −2.712 lei în creștere față de 2024 450 lei în creștere față de 2024 — 27.010 lei 26.560 lei —
2024 8.983 lei în creștere față de 2023 −14.483 lei în scădere față de 2023 12 lei în creștere față de 2023 — 29.284 lei 29.272 lei —
2023 1.209 lei în scădere față de 2022 −5.603 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 43.705 lei 43.755 lei —
2022 138.527 lei în creștere față de 2021 69.373 lei în creștere față de 2021 140 lei în scădere față de 2021 — 114.669 lei 114.578 lei 1
2021 99.695 lei în scădere față de 2020 26.883 lei în scădere față de 2020 7.212 lei în creștere față de 2020 2.454 lei 86.587 lei 82.046 lei 1
2020 101.472 lei în scădere față de 2019 30.493 lei în scădere față de 2019 2.466 lei în scădere față de 2019 2.454 lei 54.981 lei 55.163 lei 1 în scădere față de 2019
2019 195.012 lei în creștere față de 2018 75.624 lei în creștere față de 2018 3.732 lei în scădere față de 2018 2.454 lei 32.069 lei 31.000 lei 2
2018 80.570 lei −30.338 lei în scădere față de 2017 64.129 lei în creștere față de 2017 2.454 lei 17.043 lei −44.624 lei 2
2017 — −14.486 lei 32.750 lei — 18.464 lei −14.286 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare