ISTACON INSTAL S.R.L.

ISTACON INSTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39194379, Nr. Reg. Com. J2018000782293. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 17 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT BUGHEA DE JOS COM. GURA VITIOAREI, BUGHEA DE JOS, NR.384, cod poștal 107306. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ISTACON INSTAL S.R.L.
CUI
39194379
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000782293
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 aprilie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT BUGHEA DE JOS COM. GURA VITIOAREI, BUGHEA DE JOS, NR.384
Cod poștal
107306
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, ISTACON INSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 214.218 lei, o pierdere netă de 22.221 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 31.845 lei2019 · Cifra de afaceri: 213.170 lei2020 · Cifra de afaceri: 142.580 lei2021 · Cifra de afaceri: 260.991 lei2022 · Cifra de afaceri: 196.303 lei2023 · Cifra de afaceri: 123.844 lei2024 · Cifra de afaceri: 132.841 lei2025 · Cifra de afaceri: 214.218 lei2018 · Profit net: 3.145 lei2019 · Profit net: 63.495 lei2020 · Profit net: 34.185 lei2021 · Profit net: 58.481 lei2022 · Profit net: −65.348 lei2023 · Profit net: −1.355 lei2024 · Profit net: −27.383 lei2025 · Profit net: −22.221 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 31.845 lei'182019: 213.170 lei'192020: 142.580 lei'202021: 260.991 lei261 mii'212022: 196.303 lei'222023: 123.844 lei'232024: 132.841 lei'242025: 214.218 lei214 mii'25
Profit net lei
2018: 3.145 lei'182019: 63.495 lei63 mii'192020: 34.185 lei'202021: 58.481 lei'212022: −65.348 lei−65 mii'222023: −1.355 lei'232024: −27.383 lei'242025: −22.221 lei−22 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ISTACON INSTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 214.218 lei în creștere față de 2024 −22.221 lei în creștere față de 2024 46.667 lei în creștere față de 2024 40.954 lei 24.303 lei 18.590 lei 3 în creștere față de 2024
2024 132.841 lei în creștere față de 2023 −27.383 lei în scădere față de 2023 23.446 lei în creștere față de 2023 25.471 lei 38.786 lei 40.811 lei 2 în creștere față de 2023
2023 123.844 lei în scădere față de 2022 −1.355 lei în creștere față de 2022 9.370 lei în creștere față de 2022 26.905 lei 50.659 lei 68.194 lei 1 în scădere față de 2022
2022 196.303 lei în scădere față de 2021 −65.348 lei în scădere față de 2021 8.088 lei în scădere față de 2021 28.420 lei 49.217 lei 69.549 lei 4
2021 260.991 lei în creștere față de 2020 58.481 lei în creștere față de 2020 20.905 lei în creștere față de 2020 — 155.410 lei 134.505 lei 4 în creștere față de 2020
2020 142.580 lei în scădere față de 2019 34.185 lei în scădere față de 2019 6.843 lei în scădere față de 2019 — 107.868 lei 101.025 lei 3 în scădere față de 2019
2019 213.170 lei în creștere față de 2018 63.495 lei în creștere față de 2018 19.861 lei în creștere față de 2018 — 86.701 lei 66.840 lei 5 în creștere față de 2018
2018 31.845 lei 3.145 lei 7.834 lei — 11.179 lei 3.345 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare