ISTASPE S.R.L.

Radiată din 10 octombrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ISTASPE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Brăila, România. Date de identificare: CUI 42290228, Nr. Reg. Com. J2020000151094. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 20 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BRĂILA, SAT TUDOR VLADIMIRESCU COM. TUDOR VLADIMIRESCU, STR. CRINULUI, NR.116, CAM.1, cod poștal 817180. Societatea este radiată din data de 10 octombrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ISTASPE S.R.L.
CUI
42290228
Stare
Radiată din 10 octombrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2020000151094
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 februarie 2020
Județ
Brăila
Sediul social
JUD. BRĂILA, SAT TUDOR VLADIMIRESCU COM. TUDOR VLADIMIRESCU, STR. CRINULUI, NR.116, CAM.1
Cod poștal
817180
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2024, ISTASPE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.873 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 346.291 lei2021 · Cifra de afaceri: 499.932 lei2022 · Cifra de afaceri: 61.224 lei2020 · Profit net: −36.101 lei2021 · Profit net: −10.411 lei2022 · Profit net: −45.881 lei2023 · Profit net: −11.656 lei2024 · Profit net: −1.873 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 346.291 lei20202021: 499.932 lei500 mii20212022: 61.224 lei61 mii2022
Profit net lei
2020: −36.101 lei20202021: −10.411 lei20212022: −45.881 lei−46 mii20222023: −11.656 lei20232024: −1.873 lei−2 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ISTASPE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −1.873 lei în creștere față de 2023 134.074 lei în creștere față de 2023 7.151 lei 21.200 lei −105.723 lei —
2023 — −11.656 lei în creștere față de 2022 132.397 lei în creștere față de 2022 7.151 lei 21.396 lei −103.850 lei —
2022 61.224 lei în scădere față de 2021 −45.881 lei în scădere față de 2021 127.174 lei în scădere față de 2021 12.872 lei 22.109 lei −92.193 lei 1 în scădere față de 2021
2021 499.932 lei în creștere față de 2020 −10.411 lei în creștere față de 2020 178.532 lei în creștere față de 2020 69.207 lei 60.495 lei −46.312 lei 4 în scădere față de 2020
2020 346.291 lei −36.101 lei 172.993 lei 104.154 lei 32.938 lei −35.901 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare