IT ENGINEERS S.R.L.

IT ENGINEERS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 41996196, Nr. Reg. Com. J03/2858/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 6 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. EUGEN IONESCU, NR.3, BL.Q3, SC.C, AP.3, cod poștal 110315. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IT ENGINEERS S.R.L.
CUI
41996196
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/2858/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 decembrie 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. EUGEN IONESCU, NR.3, BL.Q3, SC.C, AP.3
Cod poștal
110315
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, IT ENGINEERS S.R.L. a raportat un profit net de 27.373 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 252.216 lei2021 · Cifra de afaceri: 296.640 lei2022 · Cifra de afaceri: 163.203 lei2023 · Cifra de afaceri: 167.428 lei2024 · Cifra de afaceri: 144.305 lei2020 · Profit net: 150.812 lei2021 · Profit net: 182.813 lei2022 · Profit net: 53.450 lei2023 · Profit net: 52.776 lei2024 · Profit net: 79.940 lei2025 · Profit net: 27.373 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 252.216 lei20202021: 296.640 lei297 mii20212022: 163.203 lei20222023: 167.428 lei20232024: 144.305 lei144 mii2024
Profit net lei
2020: 150.812 lei20202021: 182.813 lei183 mii20212022: 53.450 lei20222023: 52.776 lei20232024: 79.940 lei20242025: 27.373 lei27 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IT ENGINEERS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 27.373 lei în scădere față de 2024 4.740 lei în scădere față de 2024 7.988 lei 24.335 lei 27.583 lei 1
2024 144.305 lei în scădere față de 2023 79.940 lei în creștere față de 2023 58.698 lei în creștere față de 2023 15.366 lei 123.482 lei 80.150 lei 1
2023 167.428 lei în creștere față de 2022 52.776 lei în scădere față de 2022 24.953 lei în scădere față de 2022 29.897 lei 48.042 lei 52.986 lei 1
2022 163.203 lei în scădere față de 2021 53.450 lei în scădere față de 2021 62.233 lei în scădere față de 2021 59.288 lei 56.605 lei 53.660 lei 1
2021 296.640 lei în creștere față de 2020 182.813 lei în creștere față de 2020 63.496 lei în scădere față de 2020 98.877 lei 147.642 lei 183.023 lei 1
2020 252.216 lei 150.812 lei 91.299 lei 148.965 lei 93.346 lei 151.012 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare