IT MAINTENANCE SOLUTIONS SRL

IT MAINTENANCE SOLUTIONS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37859271, Nr. Reg. Com. J2017010778401. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6220 - Cultivarea plantelor pentru inmultire. Societatea a fost înființată la data de 29 iunie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD GHENCEA, NR.79, CAMERA 12F, cod poștal 061692. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IT MAINTENANCE SOLUTIONS SRL
CUI
37859271
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017010778401
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 iunie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD GHENCEA, NR.79, CAMERA 12F
Cod poștal
061692
Cod CAEN
6220
Domeniu de activitate
Cultivarea plantelor pentru inmultire

Situații financiare

În 2025, IT MAINTENANCE SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 319.559 lei, un profit net de 27.124 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 3.700 lei2018 · Cifra de afaceri: 258.720 lei2019 · Cifra de afaceri: 79.504 lei2020 · Cifra de afaceri: 317.648 lei2021 · Cifra de afaceri: 423.857 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.132.584 lei2023 · Cifra de afaceri: 247.849 lei2024 · Cifra de afaceri: 443.686 lei2025 · Cifra de afaceri: 319.559 lei2017 · Profit net: 1.739 lei2018 · Profit net: 207.992 lei2019 · Profit net: 2.326 lei2020 · Profit net: 48.792 lei2021 · Profit net: 98.605 lei2022 · Profit net: 271.274 lei2023 · Profit net: 76.006 lei2024 · Profit net: 41.063 lei2025 · Profit net: 27.124 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 3.700 lei'172018: 258.720 lei'182019: 79.504 lei'192020: 317.648 lei'202021: 423.857 lei'212022: 1.132.584 lei1,1 mil.'222023: 247.849 lei'232024: 443.686 lei'242025: 319.559 lei320 mii'25
Profit net lei
2017: 1.739 lei'172018: 207.992 lei'182019: 2.326 lei'192020: 48.792 lei'202021: 98.605 lei'212022: 271.274 lei271 mii'222023: 76.006 lei'232024: 41.063 lei'242025: 27.124 lei27 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru IT MAINTENANCE SOLUTIONS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 319.559 lei în scădere față de 2024 27.124 lei în scădere față de 2024 620.008 lei în creștere față de 2024 943.308 lei 452.122 lei 775.422 lei 2 în creștere față de 2024
2024 443.686 lei în creștere față de 2023 41.063 lei în scădere față de 2023 511.190 lei în creștere față de 2023 719.056 lei 540.432 lei 748.298 lei 1
2023 247.849 lei în scădere față de 2022 76.006 lei în scădere față de 2022 211.136 lei în creștere față de 2022 498.610 lei 292.114 lei 707.235 lei 1
2022 1.132.584 lei în creștere față de 2021 271.274 lei în creștere față de 2021 63.880 lei în scădere față de 2021 377.599 lei 337.514 lei 631.229 lei 1
2021 423.857 lei în creștere față de 2020 98.605 lei în creștere față de 2020 261.101 lei în creștere față de 2020 257.806 lei 414.609 lei 359.704 lei 1 în scădere față de 2020
2020 317.648 lei în creștere față de 2019 48.792 lei în creștere față de 2019 41.889 lei în creștere față de 2019 119.718 lei 266.298 lei 261.099 lei 2 în scădere față de 2019
2019 79.504 lei în scădere față de 2018 2.326 lei în scădere față de 2018 4.735 lei în scădere față de 2018 172.391 lei 160.184 lei 212.307 lei 3 în creștere față de 2018
2018 258.720 lei în creștere față de 2017 207.992 lei în creștere față de 2017 47.757 lei în scădere față de 2017 222.679 lei 183.162 lei 209.931 lei 2
2017 3.700 lei 1.739 lei 110.478 lei 107.525 lei 204.861 lei 1.939 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare