IT NEXT SOFTWARE SOLUTION S.R.L.

IT NEXT SOFTWARE SOLUTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38638155, Nr. Reg. Com. J2017020972408. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 27 decembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, CAL MOŞILOR, NR.158, ARIPA DREAPTA, ET.2, cod poștal 020883. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IT NEXT SOFTWARE SOLUTION S.R.L.
CUI
38638155
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017020972408
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 decembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, CAL MOŞILOR, NR.158, ARIPA DREAPTA, ET.2
Cod poștal
020883
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2025, IT NEXT SOFTWARE SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.419.734 lei, un profit net de 2.183.888 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 586.861 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.287.554 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.522.827 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.791.868 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.948.713 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.421.047 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.576.697 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.419.734 lei2017 · Profit net: −441 lei2018 · Profit net: 145.952 lei2019 · Profit net: 338.422 lei2020 · Profit net: 190.230 lei2021 · Profit net: 690.199 lei2022 · Profit net: 817.820 lei2023 · Profit net: 1.354.706 lei2024 · Profit net: 1.575.213 lei2025 · Profit net: 2.183.888 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 586.861 lei'182019: 1.287.554 lei'192020: 1.522.827 lei'202021: 1.791.868 lei'212022: 1.948.713 lei'222023: 2.421.047 lei'232024: 3.576.697 lei'242025: 4.419.734 lei4,4 mil.'25
Profit net lei
2017: −441 lei−441'172018: 145.952 lei'182019: 338.422 lei'192020: 190.230 lei'202021: 690.199 lei'212022: 817.820 lei'222023: 1.354.706 lei'232024: 1.575.213 lei'242025: 2.183.888 lei2,2 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru IT NEXT SOFTWARE SOLUTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.419.734 lei în creștere față de 2024 2.183.888 lei în creștere față de 2024 607.779 lei în scădere față de 2024 725.425 lei 2.091.637 lei 2.199.888 lei 7
2024 3.576.697 lei în creștere față de 2023 1.575.213 lei în creștere față de 2023 1.037.110 lei în creștere față de 2023 598.072 lei 2.065.642 lei 1.596.901 lei 7 în creștere față de 2023
2023 2.421.047 lei în creștere față de 2022 1.354.706 lei în creștere față de 2022 422.258 lei în creștere față de 2022 571.549 lei 1.212.790 lei 1.370.706 lei 5
2022 1.948.713 lei în creștere față de 2021 817.820 lei în creștere față de 2021 136.376 lei în creștere față de 2021 244.430 lei 728.543 lei 834.982 lei 5
2021 1.791.868 lei în creștere față de 2020 690.199 lei în creștere față de 2020 81.907 lei în scădere față de 2020 224.975 lei 657.612 lei 829.962 lei 5
2020 1.522.827 lei în creștere față de 2019 190.230 lei în scădere față de 2019 160.747 lei în creștere față de 2019 159.712 lei 464.029 lei 488.563 lei 5
2019 1.287.554 lei în creștere față de 2018 338.422 lei în creștere față de 2018 132.076 lei în creștere față de 2018 236.062 lei 299.333 lei 403.933 lei 5
2018 586.861 lei 145.952 lei în creștere față de 2017 61.729 lei în creștere față de 2017 109.392 lei 107.064 lei 155.511 lei 5
2017 — −441 lei 477 lei — 10.036 lei 9.559 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare