IT SMART SUPORT S.R.L.

IT SMART SUPORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38552908, Nr. Reg. Com. J40/19911/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4651 - Comert cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice si software-lui. Societatea a fost înființată la data de 29 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. PAROŞENI, NR.38, CAMERA 2, cod poștal 023852. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IT SMART SUPORT S.R.L.
CUI
38552908
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/19911/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 noiembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. PAROŞENI, NR.38, CAMERA 2
Cod poștal
023852
Cod CAEN
4651
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice si software-lui

Situații financiare

În 2025, IT SMART SUPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 389.643 lei, un profit net de 109.655 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 145.437 lei2020 · Cifra de afaceri: 269.766 lei2021 · Cifra de afaceri: 297.061 lei2022 · Cifra de afaceri: 221.493 lei2023 · Cifra de afaceri: 237.475 lei2024 · Cifra de afaceri: 298.774 lei2025 · Cifra de afaceri: 389.643 lei2019 · Profit net: 116.472 lei2020 · Profit net: 218.970 lei2021 · Profit net: 219.758 lei2022 · Profit net: 144.272 lei2023 · Profit net: 101.651 lei2024 · Profit net: 127.238 lei2025 · Profit net: 109.655 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 145.437 lei20192020: 269.766 lei20202021: 297.061 lei20212022: 221.493 lei20222023: 237.475 lei20232024: 298.774 lei20242025: 389.643 lei390 mii2025
Profit net lei
2019: 116.472 lei20192020: 218.970 lei20202021: 219.758 lei220 mii20212022: 144.272 lei20222023: 101.651 lei20232024: 127.238 lei20242025: 109.655 lei110 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IT SMART SUPORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 389.643 lei în creștere față de 2024 109.655 lei în scădere față de 2024 65.278 lei în creștere față de 2024 7.041 lei 505.519 lei 447.282 lei 1
2024 298.774 lei în creștere față de 2023 127.238 lei în creștere față de 2023 20.401 lei în creștere față de 2023 — 480.250 lei 459.849 lei 1
2023 237.475 lei în creștere față de 2022 101.651 lei în scădere față de 2022 8.955 lei în scădere față de 2022 — 374.174 lei 365.219 lei 1
2022 221.493 lei în scădere față de 2021 144.272 lei în scădere față de 2021 18.148 lei în scădere față de 2021 — 324.028 lei 305.880 lei 1
2021 297.061 lei în creștere față de 2020 219.758 lei în creștere față de 2020 20.258 lei în creștere față de 2020 — 423.971 lei 403.713 lei 1
2020 269.766 lei în creștere față de 2019 218.970 lei în creștere față de 2019 4.847 lei în creștere față de 2019 — 340.329 lei 335.482 lei 1
2019 145.437 lei 116.472 lei 3.610 lei — 120.123 lei 116.513 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare