ITASERVERS S.R.L.

ITASERVERS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 40307560, Nr. Reg. Com. J05/3160/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 14 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, SAT ŞUŞTUROGIU COM. CETARIU, ŞUŞTUROGIU, NR.204, cod poștal 417169. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ITASERVERS S.R.L.
CUI
40307560
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J05/3160/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 decembrie 2018
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, SAT ŞUŞTUROGIU COM. CETARIU, ŞUŞTUROGIU, NR.204
Cod poștal
417169
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, ITASERVERS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 29.007 lei, o pierdere netă de 11.571 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 38.517 lei2020 · Cifra de afaceri: 74.187 lei2021 · Cifra de afaceri: 112.072 lei2022 · Cifra de afaceri: 51.862 lei2023 · Cifra de afaceri: 408.701 lei2024 · Cifra de afaceri: 407.822 lei2025 · Cifra de afaceri: 29.007 lei2019 · Profit net: 26.993 lei2020 · Profit net: 61.449 lei2021 · Profit net: 66.838 lei2022 · Profit net: 32.295 lei2023 · Profit net: 36.131 lei2024 · Profit net: 115.952 lei2025 · Profit net: −11.571 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 38.517 lei20192020: 74.187 lei20202021: 112.072 lei20212022: 51.862 lei20222023: 408.701 lei409 mii20232024: 407.822 lei20242025: 29.007 lei29 mii2025
Profit net lei
2019: 26.993 lei20192020: 61.449 lei20202021: 66.838 lei20212022: 32.295 lei20222023: 36.131 lei20232024: 115.952 lei116 mii20242025: −11.571 lei−12 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ITASERVERS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 29.007 lei în scădere față de 2024 −11.571 lei în scădere față de 2024 68.504 lei în scădere față de 2024 — 93.889 lei 25.385 lei 1
2024 407.822 lei în scădere față de 2023 115.952 lei în creștere față de 2023 84.633 lei în creștere față de 2023 — 203.655 lei 119.022 lei 1
2023 408.701 lei în creștere față de 2022 36.131 lei în creștere față de 2022 17.437 lei în creștere față de 2022 108.560 lei 63.468 lei 154.591 lei 1
2022 51.862 lei în scădere față de 2021 32.295 lei în scădere față de 2021 7.005 lei în scădere față de 2021 — 143.465 lei 136.460 lei —
2021 112.072 lei în creștere față de 2020 66.838 lei în creștere față de 2020 26.948 lei în creștere față de 2020 — 131.113 lei 104.165 lei —
2020 74.187 lei în creștere față de 2019 61.449 lei în creștere față de 2019 1.540 lei în creștere față de 2019 — 85.182 lei 83.642 lei —
2019 38.517 lei 26.993 lei 11 lei — 27.204 lei 27.193 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare