ITC FIRST SUPPORT S.R.L.

ITC FIRST SUPPORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 37936722, Nr. Reg. Com. J2017000775384. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6220 - Cultivarea plantelor pentru inmultire. Societatea a fost înființată la data de 12 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. ŞTIRBEI VODĂ, NR.91-93. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ITC FIRST SUPPORT S.R.L.
CUI
37936722
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000775384
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iulie 2017
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. ŞTIRBEI VODĂ, NR.91-93
Cod CAEN
6220
Domeniu de activitate
Cultivarea plantelor pentru inmultire

Situații financiare

În 2025, ITC FIRST SUPPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.000 lei, un profit net de 55.049 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 35.180 lei2022 · Cifra de afaceri: 14.290 lei2023 · Cifra de afaceri: 20.665 lei2024 · Cifra de afaceri: 120 lei2025 · Cifra de afaceri: 10.000 lei2020 · Profit net: −3.211 lei2021 · Profit net: 34.439 lei2022 · Profit net: −40.986 lei2023 · Profit net: −43.272 lei2024 · Profit net: −12.922 lei2025 · Profit net: 55.049 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 35.180 lei35 mii20212022: 14.290 lei20222023: 20.665 lei20232024: 120 lei20242025: 10.000 lei10 mii2025
Profit net lei
2020: −3.211 lei20202021: 34.439 lei20212022: −40.986 lei20222023: −43.272 lei−43 mii20232024: −12.922 lei20242025: 55.049 lei55 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ITC FIRST SUPPORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 10.000 lei în creștere față de 2024 55.049 lei în creștere față de 2024 39.368 lei în scădere față de 2024 — 20.104 lei −19.264 lei —
2024 120 lei în scădere față de 2023 −12.922 lei în creștere față de 2023 172.035 lei în scădere față de 2023 97.418 lei 304 lei −74.313 lei —
2023 20.665 lei în creștere față de 2022 −43.272 lei în scădere față de 2022 172.391 lei în creștere față de 2022 109.650 lei 9.911 lei −52.830 lei 3 în scădere față de 2022
2022 14.290 lei în scădere față de 2021 −40.986 lei în scădere față de 2021 143.428 lei în creștere față de 2021 122.070 lei 11.800 lei −9.558 lei 4
2021 35.180 lei 34.439 lei în creștere față de 2020 57.225 lei în scădere față de 2020 134.508 lei 19.959 lei 31.428 lei 4 în creștere față de 2020
2020 — −3.211 lei 164.647 lei 146.945 lei 201.597 lei −3.011 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare