ITS BOVINE DAR S.R.L.

ITS BOVINE DAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 42057614, Nr. Reg. Com. J26/2258/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0142 - Cresterea altor bovine. Societatea a fost înființată la data de 23 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT SĂRMĂŞEL-GARĂ ORŞ. SĂRMAŞU, STR. TRANDAFIRILOR, NR.41A, cod poștal 547521. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ITS BOVINE DAR S.R.L.
CUI
42057614
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/2258/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 decembrie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT SĂRMĂŞEL-GARĂ ORŞ. SĂRMAŞU, STR. TRANDAFIRILOR, NR.41A
Cod poștal
547521
Cod CAEN
0142
Domeniu de activitate
Cresterea altor bovine

Situații financiare

În 2025, ITS BOVINE DAR S.R.L. a raportat o pierdere netă de 811 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.227.990 lei2021 · Profit net: 8.314 lei2022 · Profit net: −442 lei2023 · Profit net: 318.094 lei2024 · Profit net: 18.183 lei2025 · Profit net: −811 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 0 lei20212023: 2.227.990 lei2,2 mil.2023
Profit net lei
2021: 8.314 lei20212022: −442 lei20222023: 318.094 lei318 mii20232024: 18.183 lei20242025: −811 lei−8112025
Indicatori financiari pe ani pentru ITS BOVINE DAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −811 lei în scădere față de 2024 77.101 lei în creștere față de 2024 — 452.380 lei 375.279 lei —
2024 — 18.183 lei în scădere față de 2023 76.290 lei în scădere față de 2023 — 452.380 lei 376.090 lei —
2023 2.227.990 lei 318.094 lei în creștere față de 2022 477.097 lei în creștere față de 2022 — 835.005 lei 357.908 lei —
2022 — −442 lei în scădere față de 2021 47.120 lei în creștere față de 2021 — 86.933 lei 39.813 lei —
2021 0 lei 8.314 lei 46.262 lei — 86.517 lei 40.255 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare