ITSECURECY S.R.L.

ITSECURECY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 43388683, Nr. Reg. Com. J23/5779/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 27 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. CRĂIŢELOR, NR.67F, cod poștal 075100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ITSECURECY S.R.L.
CUI
43388683
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/5779/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 noiembrie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. CRĂIŢELOR, NR.67F
Cod poștal
075100
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, ITSECURECY S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.903 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5 mii−3 mii03 mii5 mii8 mii10 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 3.325 lei2023 · Cifra de afaceri: 9.094 lei2020 · Profit net: −30 lei2021 · Profit net: 655 lei2022 · Profit net: −3.274 lei2023 · Profit net: 1.588 lei2024 · Profit net: −2.124 lei2025 · Profit net: −1.903 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 3.325 lei20212023: 9.094 lei9 mii2023
Profit net lei
2020: −30 lei20202021: 655 lei20212022: −3.274 lei−3 mii20222023: 1.588 lei2 mii20232024: −2.124 lei20242025: −1.903 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ITSECURECY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.903 lei în creștere față de 2024 9.525 lei în scădere față de 2024 — 4.532 lei −4.993 lei —
2024 — −2.124 lei în scădere față de 2023 11.051 lei în creștere față de 2023 — 7.867 lei −3.184 lei —
2023 9.094 lei 1.588 lei în creștere față de 2022 9.750 lei în creștere față de 2022 0 lei 8.690 lei −1.060 lei —
2022 — −3.274 lei în scădere față de 2021 7.150 lei în creștere față de 2021 2.243 lei 2.259 lei −2.648 lei —
2021 3.325 lei 655 lei în creștere față de 2020 4.600 lei în creștere față de 2020 2.824 lei 2.402 lei 626 lei —
2020 — −30 lei 30 lei — 1 lei −29 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare