IUHAS BIANCA & YOLI S.R.L.

IUHAS BIANCA & YOLI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 39450701, Nr. Reg. Com. J2018000537303. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 6 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT BOTIZ COM. BOTIZ, STR. MIORIŢEI, NR.95, cod poștal 447065. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IUHAS BIANCA & YOLI S.R.L.
CUI
39450701
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000537303
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 iunie 2018
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT BOTIZ COM. BOTIZ, STR. MIORIŢEI, NR.95
Cod poștal
447065
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, IUHAS BIANCA & YOLI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 95.860 lei, un profit net de 4.723 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2018201920202023202420252018 · Cifra de afaceri: 67.895 lei2019 · Cifra de afaceri: 121.555 lei2020 · Cifra de afaceri: 118.255 lei2023 · Cifra de afaceri: 226.542 lei2024 · Cifra de afaceri: 49.215 lei2025 · Cifra de afaceri: 95.860 lei2018 · Profit net: 16.225 lei2019 · Profit net: 39.093 lei2020 · Profit net: 8.303 lei2023 · Profit net: 33.057 lei2024 · Profit net: −74.063 lei2025 · Profit net: 4.723 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 67.895 lei20182019: 121.555 lei20192020: 118.255 lei20202023: 226.542 lei227 mii20232024: 49.215 lei20242025: 95.860 lei96 mii2025
Profit net lei
2018: 16.225 lei20182019: 39.093 lei39 mii20192020: 8.303 lei20202023: 33.057 lei20232024: −74.063 lei−74 mii20242025: 4.723 lei5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IUHAS BIANCA & YOLI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 95.860 lei în creștere față de 2024 4.723 lei în creștere față de 2024 59.797 lei în creștere față de 2024 554 lei 30.184 lei −29.059 lei 1
2024 49.215 lei în scădere față de 2023 −74.063 lei în scădere față de 2023 48.053 lei în creștere față de 2023 887 lei 31.120 lei −16.046 lei 1 în scădere față de 2023
2023 226.542 lei în creștere față de 2020 33.057 lei în creștere față de 2020 28.829 lei în scădere față de 2020 1.219 lei 291.604 lei 263.994 lei 2 în scădere față de 2020
2020 118.255 lei în scădere față de 2019 8.303 lei în scădere față de 2019 37.247 lei în creștere față de 2019 2.217 lei 98.951 lei 63.921 lei 3 în creștere față de 2019
2019 121.555 lei în creștere față de 2018 39.093 lei în creștere față de 2018 18.119 lei în creștere față de 2018 2.549 lei 71.088 lei 55.518 lei 2 în scădere față de 2018
2018 67.895 lei 16.225 lei 8.241 lei 430 lei 24.236 lei 16.425 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare