IULDANO CONSTRUCT GROUP S.R.L.

IULDANO CONSTRUCT GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41820512, Nr. Reg. Com. J2019003121294. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 28 octombrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR FABRICII, NR.26B, ANSAMBLUL REZIDENTIAL QUADRA 2. TRONSONUL N. , ET.11, AP.113. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IULDANO CONSTRUCT GROUP S.R.L.
CUI
41820512
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003121294
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 octombrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR FABRICII, NR.26B, ANSAMBLUL REZIDENTIAL QUADRA 2. TRONSONUL N. , ET.11, AP.113
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2024, IULDANO CONSTRUCT GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 733.911 lei, o pierdere netă de 65.432 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2019202020212022202320242021 · Cifra de afaceri: 115.839 lei2022 · Cifra de afaceri: 138.458 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.539.620 lei2024 · Cifra de afaceri: 733.911 lei2019 · Profit net: −709 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: 8.946 lei2022 · Profit net: −1.536 lei2023 · Profit net: 620.636 lei2024 · Profit net: −65.432 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 115.839 lei20212022: 138.458 lei20222023: 1.539.620 lei1,5 mil.20232024: 733.911 lei734 mii2024
Profit net lei
2019: −709 lei20192020: 0 lei20202021: 8.946 lei20212022: −1.536 lei20222023: 620.636 lei621 mii20232024: −65.432 lei−65 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru IULDANO CONSTRUCT GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 733.911 lei în scădere față de 2023 −65.432 lei în scădere față de 2023 135.279 lei în scădere față de 2023 53.502 lei 158.882 lei 77.105 lei 7 în scădere față de 2023
2023 1.539.620 lei în creștere față de 2022 620.636 lei în creștere față de 2022 497.524 lei în creștere față de 2022 34.923 lei 1.090.138 lei 627.537 lei 9 în creștere față de 2022
2022 138.458 lei în creștere față de 2021 −1.536 lei în scădere față de 2021 51.901 lei în creștere față de 2021 — 58.802 lei 6.901 lei 4 în creștere față de 2021
2021 115.839 lei 8.946 lei în creștere față de 2020 39.403 lei în creștere față de 2020 — 47.840 lei 8.437 lei 3
2020 — 0 lei în creștere față de 2019 750 lei — 241 lei −509 lei —
2019 — −709 lei 750 lei — 241 lei −509 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare