IULIZAL RO S.R.L.

Radiată din 14 mai 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

IULIZAL RO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 38742368, Nr. Reg. Com. J39/57/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4619 - Intermedieri in comertul cu produse diverse. Societatea a fost înființată la data de 25 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT CÂMPINEANCA COM. CÂMPINEANCA, STR. SOVEJA, NR.8, cod poștal 627055. Societatea este radiată din data de 14 mai 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IULIZAL RO S.R.L.
CUI
38742368
Stare
Radiată din 14 mai 2024
Nr. Registrul Comerțului
J39/57/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 ianuarie 2018
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, SAT CÂMPINEANCA COM. CÂMPINEANCA, STR. SOVEJA, NR.8
Cod poștal
627055
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4619
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse diverse

Situații financiare

În 2023, IULIZAL RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.200 lei, un profit net de 8.800 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 84.279 lei2019 · Cifra de afaceri: 97.188 lei2020 · Cifra de afaceri: 104.901 lei2021 · Cifra de afaceri: 111.040 lei2022 · Cifra de afaceri: 108.981 lei2023 · Cifra de afaceri: 6.200 lei2018 · Profit net: 47.707 lei2019 · Profit net: 50.913 lei2020 · Profit net: 53.418 lei2021 · Profit net: 75.696 lei2022 · Profit net: 73.695 lei2023 · Profit net: 8.800 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 84.279 lei20182019: 97.188 lei20192020: 104.901 lei20202021: 111.040 lei111 mii20212022: 108.981 lei20222023: 6.200 lei6 mii2023
Profit net lei
2018: 47.707 lei20182019: 50.913 lei20192020: 53.418 lei20202021: 75.696 lei76 mii20212022: 73.695 lei20222023: 8.800 lei9 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru IULIZAL RO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 6.200 lei în scădere față de 2022 8.800 lei în scădere față de 2022 109 lei în scădere față de 2022 — 9.149 lei 9.040 lei —
2022 108.981 lei în scădere față de 2021 73.695 lei în scădere față de 2021 8.839 lei în creștere față de 2021 0 lei 82.774 lei 73.935 lei 1
2021 111.040 lei în creștere față de 2020 75.696 lei în creștere față de 2020 2.738 lei în scădere față de 2020 3.535 lei 75.139 lei 75.936 lei 1
2020 104.901 lei în creștere față de 2019 53.418 lei în creștere față de 2019 2.745 lei în scădere față de 2019 14.142 lei 42.261 lei 53.658 lei 1
2019 97.188 lei în creștere față de 2018 50.913 lei în creștere față de 2018 33.266 lei în scădere față de 2018 24.749 lei 59.670 lei 51.153 lei 1
2018 84.279 lei 47.707 lei 41.424 lei 35.355 lei 53.976 lei 47.907 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare