IURA TOP GROUP S.R.L.

IURA TOP GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 40202009, Nr. Reg. Com. J2018001722175. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 22 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, SAT VÂNĂTORI COM. VÂNĂTORI, STR. IASOMIEI, NR.32, CAMERA2, cod poștal 807325. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IURA TOP GROUP S.R.L.
CUI
40202009
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001722175
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 noiembrie 2018
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, SAT VÂNĂTORI COM. VÂNĂTORI, STR. IASOMIEI, NR.32, CAMERA2
Cod poștal
807325
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, IURA TOP GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 394.258 lei, un profit net de 15.986 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 76.449 lei2019 · Cifra de afaceri: 230.103 lei2020 · Cifra de afaceri: 264.076 lei2021 · Cifra de afaceri: 295.970 lei2022 · Cifra de afaceri: 297.557 lei2023 · Cifra de afaceri: 259.941 lei2024 · Cifra de afaceri: 299.709 lei2025 · Cifra de afaceri: 394.258 lei2018 · Profit net: 55.798 lei2019 · Profit net: 52.009 lei2020 · Profit net: 111.462 lei2021 · Profit net: 30.473 lei2022 · Profit net: −1.624 lei2023 · Profit net: 47.324 lei2024 · Profit net: −24.749 lei2025 · Profit net: 15.986 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 76.449 lei'182019: 230.103 lei'192020: 264.076 lei'202021: 295.970 lei'212022: 297.557 lei'222023: 259.941 lei'232024: 299.709 lei'242025: 394.258 lei394 mii'25
Profit net lei
2018: 55.798 lei'182019: 52.009 lei'192020: 111.462 lei111 mii'202021: 30.473 lei'212022: −1.624 lei'222023: 47.324 lei'232024: −24.749 lei−25 mii'242025: 15.986 lei16 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru IURA TOP GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 394.258 lei în creștere față de 2024 15.986 lei în creștere față de 2024 31.521 lei în creștere față de 2024 15.584 lei 72.816 lei 56.879 lei 4 în creștere față de 2024
2024 299.709 lei în creștere față de 2023 −24.749 lei în scădere față de 2023 22.680 lei în creștere față de 2023 23.379 lei 40.194 lei 40.893 lei 3
2023 259.941 lei în scădere față de 2022 47.324 lei în creștere față de 2022 16.261 lei în creștere față de 2022 36.001 lei 105.902 lei 125.642 lei 3 în scădere față de 2022
2022 297.557 lei în creștere față de 2021 −1.624 lei în scădere față de 2021 15.664 lei în scădere față de 2021 33.451 lei 120.531 lei 138.318 lei 4 în creștere față de 2021
2021 295.970 lei în creștere față de 2020 30.473 lei în scădere față de 2020 17.383 lei în creștere față de 2020 15.150 lei 142.175 lei 139.942 lei 3
2020 264.076 lei în creștere față de 2019 111.462 lei în creștere față de 2019 15.091 lei în scădere față de 2019 13.728 lei 170.832 lei 169.469 lei 3
2019 230.103 lei în creștere față de 2018 52.009 lei în scădere față de 2018 22.517 lei în creștere față de 2018 16.852 lei 113.672 lei 108.007 lei 3 în creștere față de 2018
2018 76.449 lei 55.798 lei 11.466 lei 352 lei 67.112 lei 55.998 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare