IUSTINA& GABRIEL HEALTH S.R.L.

Radiată din 25 mai 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

IUSTINA& GABRIEL HEALTH S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39930106, Nr. Reg. Com. J40/13912/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8621 - Activitati de asistenta medicala generala. Societatea a fost înființată la data de 28 septembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, INTR. BÂRSEI, NR.6, BL.G7, SC.A, ET.3, AP.20, cod poștal 030483. Societatea este radiată din data de 25 mai 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IUSTINA& GABRIEL HEALTH S.R.L.
CUI
39930106
Stare
Radiată din 25 mai 2026
Nr. Registrul Comerțului
J40/13912/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 septembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, INTR. BÂRSEI, NR.6, BL.G7, SC.A, ET.3, AP.20
Cod poștal
030483
Cod CAEN
8621
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala generala

Situații financiare

În 2025, IUSTINA& GABRIEL HEALTH S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.587 lei.

Profit net lei
2018: −324 lei'182019: −852 lei'192020: −975 lei'202021: −800 lei'212022: −7.828 lei−8 mii'222023: −655 lei'232024: −150 lei'242025: −1.587 lei−2 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru IUSTINA& GABRIEL HEALTH S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.587 lei în scădere față de 2024 13.550 lei în scădere față de 2024 — 579 lei −12.971 lei —
2024 — −150 lei în creștere față de 2023 13.850 lei în creștere față de 2023 — 2.466 lei −11.384 lei —
2023 — −655 lei în creștere față de 2022 13.700 lei în creștere față de 2022 — 2.466 lei −11.234 lei —
2022 — −7.828 lei în scădere față de 2021 10.700 lei în creștere față de 2021 — 121 lei −10.579 lei —
2021 — −800 lei în creștere față de 2020 3.700 lei — 949 lei −2.751 lei —
2020 — −975 lei în scădere față de 2019 3.700 lei în creștere față de 2019 — 1.749 lei −1.951 lei —
2019 — −852 lei în scădere față de 2018 1.500 lei — 524 lei −976 lei —
2018 — −324 lei 1.500 lei 252 lei 1.124 lei −124 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare