IVAL PROD FARM S.R.L.

IVAL PROD FARM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 41189455, Nr. Reg. Com. J05/1495/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1083 - Prelucrarea ceaiului si cafelei. Societatea a fost înființată la data de 29 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, SAT POIENII DE JOS COM. BUNTEŞTI, POIENII DE JOS, NR.123A, cod poștal 417121. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IVAL PROD FARM S.R.L.
CUI
41189455
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J05/1495/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 mai 2019
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, SAT POIENII DE JOS COM. BUNTEŞTI, POIENII DE JOS, NR.123A
Cod poștal
417121
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1083
Domeniu de activitate
Prelucrarea ceaiului si cafelei

Situații financiare

În 2024, IVAL PROD FARM S.R.L. a raportat o pierdere netă de 4.769 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii20192022202320242019 · Cifra de afaceri: 2.811 lei2022 · Cifra de afaceri: 37.379 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.836 lei2019 · Profit net: 1.149 lei2022 · Profit net: 2.255 lei2023 · Profit net: 793 lei2024 · Profit net: −4.769 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 2.811 lei20192022: 37.379 lei37 mii20222023: 3.836 lei4 mii2023
Profit net lei
2019: 1.149 lei20192022: 2.255 lei2 mii20222023: 793 lei20232024: −4.769 lei−5 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru IVAL PROD FARM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −4.769 lei în scădere față de 2023 0 lei — 19.553 lei 19.553 lei —
2023 3.836 lei în scădere față de 2022 793 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 24.323 lei 24.323 lei —
2022 37.379 lei în creștere față de 2019 2.255 lei în creștere față de 2019 10.441 lei în creștere față de 2019 — 33.971 lei 23.530 lei —
2019 2.811 lei 1.149 lei 5.036 lei — 6.385 lei 1.349 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare