IVORY HOME BUILDER S.R.L.

IVORY HOME BUILDER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41151434, Nr. Reg. Com. J2019006705408. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 21 mai 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS MIHAI BRAVU, NR.4, BIROUL NR. 1, BL.60C, SC.2, ET.2, AP.45, cod poștal 021325. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IVORY HOME BUILDER S.R.L.
CUI
41151434
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019006705408
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 mai 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS MIHAI BRAVU, NR.4, BIROUL NR. 1, BL.60C, SC.2, ET.2, AP.45
Cod poștal
021325
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, IVORY HOME BUILDER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.816.580 lei, un profit net de 2.394.562 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,5 mil.02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 630 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.159.702 lei2025 · Cifra de afaceri: 9.816.580 lei2019 · Profit net: −10.512 lei2020 · Profit net: −37.259 lei2021 · Profit net: −231.188 lei2022 · Profit net: −667.194 lei2023 · Profit net: 42.875 lei2024 · Profit net: 979.220 lei2025 · Profit net: 2.394.562 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 0 lei20192023: 630 lei20232024: 2.159.702 lei20242025: 9.816.580 lei9,8 mil.2025
Profit net lei
2019: −10.512 lei20192020: −37.259 lei20202021: −231.188 lei20212022: −667.194 lei−667 mii20222023: 42.875 lei20232024: 979.220 lei20242025: 2.394.562 lei2,4 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru IVORY HOME BUILDER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 9.816.580 lei în creștere față de 2024 2.394.562 lei în creștere față de 2024 45.420 lei în scădere față de 2024 200 lei 2.491.644 lei 2.446.424 lei 1
2024 2.159.702 lei în creștere față de 2023 979.220 lei în creștere față de 2023 7.744.596 lei în scădere față de 2023 200 lei 8.905.864 lei 1.161.468 lei 1 în creștere față de 2023
2023 630 lei 42.875 lei în creștere față de 2022 8.352.187 lei în creștere față de 2022 7.855.843 lei 678.592 lei 182.248 lei 0
2022 — −667.194 lei în scădere față de 2021 8.160.300 lei în scădere față de 2021 6.430.870 lei 828.277 lei −901.153 lei —
2021 — −231.188 lei în scădere față de 2020 8.265.014 lei în creștere față de 2020 6.539.734 lei 1.491.321 lei −233.959 lei 1
2020 — −37.259 lei în scădere față de 2019 3.143.236 lei în creștere față de 2019 2.621.348 lei 519.117 lei −2.771 lei —
2019 0 lei −10.512 lei 1.920.200 lei 1.428.906 lei 525.782 lei 34.488 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare