IZA CAR CONSTRUCT S.R.L.

IZA CAR CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 42479341, Nr. Reg. Com. J2020000472247. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 6 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, SAT ROZAVLEA COM. ROZAVLEA, ROZAVLEA, NR.418. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IZA CAR CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42479341
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000472247
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 mai 2020
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, SAT ROZAVLEA COM. ROZAVLEA, ROZAVLEA, NR.418
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, IZA CAR CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 14.374 lei, o pierdere netă de 83.090 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 240.750 lei2021 · Cifra de afaceri: 15.477 lei2022 · Cifra de afaceri: 242.150 lei2023 · Cifra de afaceri: 279.788 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.124.695 lei2025 · Cifra de afaceri: 14.374 lei2020 · Profit net: 18.851 lei2021 · Profit net: −134.107 lei2022 · Profit net: 121.399 lei2023 · Profit net: 117.062 lei2024 · Profit net: 769.653 lei2025 · Profit net: −83.090 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 240.750 lei20202021: 15.477 lei20212022: 242.150 lei20222023: 279.788 lei20232024: 1.124.695 lei1,1 mil.20242025: 14.374 lei14 mii2025
Profit net lei
2020: 18.851 lei20202021: −134.107 lei−134 mii20212022: 121.399 lei20222023: 117.062 lei20232024: 769.653 lei770 mii20242025: −83.090 lei−83 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IZA CAR CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 14.374 lei în scădere față de 2024 −83.090 lei în scădere față de 2024 966.570 lei în creștere față de 2024 679.493 lei 704.296 lei 417.219 lei 1
2024 1.124.695 lei în creștere față de 2023 769.653 lei în creștere față de 2023 72.732 lei în scădere față de 2023 35.741 lei 533.300 lei 496.309 lei 1
2023 279.788 lei în creștere față de 2022 117.062 lei în scădere față de 2022 128.443 lei în scădere față de 2022 70.142 lei 181.706 lei 123.405 lei 1 în scădere față de 2022
2022 242.150 lei în creștere față de 2021 121.399 lei în creștere față de 2021 197.315 lei în scădere față de 2021 101.840 lei 101.818 lei 6.343 lei 2
2021 15.477 lei în scădere față de 2020 −134.107 lei în scădere față de 2020 308.480 lei în creștere față de 2020 133.548 lei 59.876 lei −115.056 lei 2 în scădere față de 2020
2020 240.750 lei 18.851 lei 185.108 lei 67.403 lei 136.756 lei 19.051 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare