IZA STYLING SI EDI CONSTRUCT S.R.L.

IZA STYLING SI EDI CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Harghita, România. Date de identificare: CUI 41703172, Nr. Reg. Com. J19/727/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 30 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. HARGHITA, ORŞ. BĂLAN, STR. FLORILOR, BL.41, SC.1, AP.16, cod poștal 535200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IZA STYLING SI EDI CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41703172
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J19/727/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 septembrie 2019
Județ
Harghita
Sediul social
JUD. HARGHITA, ORŞ. BĂLAN, STR. FLORILOR, BL.41, SC.1, AP.16
Cod poștal
535200
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, IZA STYLING SI EDI CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 62.445 lei, o pierdere netă de 55.918 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 2.731 lei2020 · Cifra de afaceri: 124.864 lei2021 · Cifra de afaceri: 250.900 lei2022 · Cifra de afaceri: 87.030 lei2023 · Cifra de afaceri: 136.450 lei2024 · Cifra de afaceri: 35.505 lei2025 · Cifra de afaceri: 62.445 lei2019 · Profit net: −9.968 lei2020 · Profit net: 63.695 lei2021 · Profit net: 108.627 lei2022 · Profit net: −66.170 lei2023 · Profit net: 4.393 lei2024 · Profit net: −95.935 lei2025 · Profit net: −55.918 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 2.731 lei20192020: 124.864 lei20202021: 250.900 lei251 mii20212022: 87.030 lei20222023: 136.450 lei20232024: 35.505 lei20242025: 62.445 lei62 mii2025
Profit net lei
2019: −9.968 lei20192020: 63.695 lei20202021: 108.627 lei109 mii20212022: −66.170 lei20222023: 4.393 lei20232024: −95.935 lei−96 mii20242025: −55.918 lei−56 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IZA STYLING SI EDI CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 62.445 lei în creștere față de 2024 −55.918 lei în creștere față de 2024 122.745 lei în creștere față de 2024 58.781 lei 12.890 lei −51.074 lei 1
2024 35.505 lei în scădere față de 2023 −95.935 lei în scădere față de 2023 74.883 lei în creștere față de 2023 78.245 lei 1.481 lei 4.843 lei 1
2023 136.450 lei în creștere față de 2022 4.393 lei în creștere față de 2022 67.024 lei în scădere față de 2022 90.293 lei 77.509 lei 100.778 lei 1 în scădere față de 2022
2022 87.030 lei în scădere față de 2021 −66.170 lei în scădere față de 2021 85.639 lei în creștere față de 2021 115.843 lei 66.180 lei 96.384 lei 3
2021 250.900 lei în creștere față de 2020 108.627 lei în creștere față de 2020 13.088 lei în scădere față de 2020 17.079 lei 158.563 lei 162.554 lei 3
2020 124.864 lei în creștere față de 2019 63.695 lei în creștere față de 2019 19.506 lei în scădere față de 2019 20.546 lei 52.887 lei 53.927 lei —
2019 2.731 lei −9.968 lei 20.189 lei 1.101 lei 9.320 lei −9.768 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare