IZOLAŢII MANŞONĂRI S.R.L.

IZOLAŢII MANŞONĂRI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 38918830, Nr. Reg. Com. J2018000167289. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4323 - Alte lucrari speciale de constructii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 23 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. OLT, MUN. SLATINA, BLD. ALEXANDRU IOAN CUZA, NR.28, BL.CAM4, SC.D, ET.8, AP.47, cod poștal 230037. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IZOLAŢII MANŞONĂRI S.R.L.
CUI
38918830
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000167289
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 februarie 2018
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, MUN. SLATINA, BLD. ALEXANDRU IOAN CUZA, NR.28, BL.CAM4, SC.D, ET.8, AP.47
Cod poștal
230037
Cod CAEN
4323
Domeniu de activitate
Alte lucrari speciale de constructii n.c.a.

Situații financiare

În 2025, IZOLAŢII MANŞONĂRI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.652.785 lei, un profit net de 863.444 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 396.606 lei2019 · Cifra de afaceri: 604.611 lei2020 · Cifra de afaceri: 944.930 lei2021 · Cifra de afaceri: 876.140 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.444.981 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.394.285 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.284.764 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.652.785 lei2018 · Profit net: 112.316 lei2019 · Profit net: 30.037 lei2020 · Profit net: 142.212 lei2021 · Profit net: −50.192 lei2022 · Profit net: 225.541 lei2023 · Profit net: 872.541 lei2024 · Profit net: 645.019 lei2025 · Profit net: 863.444 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 396.606 lei'182019: 604.611 lei'192020: 944.930 lei'202021: 876.140 lei'212022: 1.444.981 lei'222023: 2.394.285 lei'232024: 2.284.764 lei'242025: 3.652.785 lei3,7 mil.'25
Profit net lei
2018: 112.316 lei'182019: 30.037 lei'192020: 142.212 lei'202021: −50.192 lei−50 mii'212022: 225.541 lei'222023: 872.541 lei873 mii'232024: 645.019 lei'242025: 863.444 lei863 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru IZOLAŢII MANŞONĂRI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.652.785 lei în creștere față de 2024 863.444 lei în creștere față de 2024 1.033.354 lei în creștere față de 2024 1.028.557 lei 872.626 lei 867.829 lei 9 în creștere față de 2024
2024 2.284.764 lei în scădere față de 2023 645.019 lei în scădere față de 2023 802.239 lei în creștere față de 2023 514.265 lei 941.247 lei 653.273 lei 8 în creștere față de 2023
2023 2.394.285 lei în creștere față de 2022 872.541 lei în creștere față de 2022 318.075 lei în scădere față de 2022 207.887 lei 1.219.211 lei 1.109.023 lei 7 în creștere față de 2022
2022 1.444.981 lei în creștere față de 2021 225.541 lei în creștere față de 2021 408.723 lei în creștere față de 2021 210.949 lei 457.888 lei 260.114 lei 6
2021 876.140 lei în scădere față de 2020 −50.192 lei în scădere față de 2020 313.578 lei în scădere față de 2020 308.573 lei 239.578 lei 234.573 lei 6 în creștere față de 2020
2020 944.930 lei în creștere față de 2019 142.212 lei în creștere față de 2019 319.716 lei în creștere față de 2019 285.049 lei 319.432 lei 284.765 lei 5 în creștere față de 2019
2019 604.611 lei în creștere față de 2018 30.037 lei în scădere față de 2018 116.883 lei în creștere față de 2018 60.325 lei 199.111 lei 142.553 lei 4 în creștere față de 2018
2018 396.606 lei 112.316 lei 49.043 lei — 161.559 lei 112.516 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare