JCNM ANGELS SOCIETY SRL

JCNM ANGELS SOCIETY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 37977862, Nr. Reg. Com. J2017003820232. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 14 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT VOLUNTARI ORŞ. VOLUNTARI, ŞOS. EROU NICOLAE IANCU, NR.6, VILA 58. PARTER. CAMERA 1, cod poștal 077190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
JCNM ANGELS SOCIETY SRL
CUI
37977862
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017003820232
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 iulie 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT VOLUNTARI ORŞ. VOLUNTARI, ŞOS. EROU NICOLAE IANCU, NR.6, VILA 58. PARTER. CAMERA 1
Cod poștal
077190
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, JCNM ANGELS SOCIETY SRL a raportat o cifră de afaceri de 39.895 lei, o pierdere netă de 203 lei.

Profit net lei
2018: −1.546 lei'182019: −1.870 lei'192020: −1.810 lei'202021: −1.870 lei'212022: −2.614 lei'222023: −2.949 lei−3 mii'232024: −737 lei'242025: −203 lei−203'25
Indicatori financiari pe ani pentru JCNM ANGELS SOCIETY SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 39.895 lei −203 lei în creștere față de 2024 15.160 lei în creștere față de 2024 580 lei 467 lei −14.113 lei —
2024 — −737 lei în creștere față de 2023 14.490 lei în creștere față de 2023 580 lei — −13.910 lei —
2023 — −2.949 lei în scădere față de 2022 13.799 lei în creștere față de 2022 580 lei 47 lei −13.172 lei —
2022 — −2.614 lei în scădere față de 2021 10.803 lei în creștere față de 2021 580 lei 0 lei −10.223 lei —
2021 — −1.870 lei în scădere față de 2020 7.569 lei în creștere față de 2020 — −40 lei −7.609 lei —
2020 — −1.810 lei în creștere față de 2019 5.719 lei în creștere față de 2019 — −20 lei −5.739 lei —
2019 — −1.870 lei în scădere față de 2018 3.919 lei în creștere față de 2018 — −10 lei −3.929 lei —
2018 — −1.546 lei 2.070 lei — 10 lei −2.060 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare