JEANS RUHAZAT S.R.L.

JEANS RUHAZAT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Harghita, România. Date de identificare: CUI 38827138, Nr. Reg. Com. J2018000054194. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4712 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 8 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. HARGHITA, SAT FRUMOASA COM. FRUMOASA, STR. RACULUI, NR.46, cod poștal 537115. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
JEANS RUHAZAT S.R.L.
CUI
38827138
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000054194
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 februarie 2018
Județ
Harghita
Sediul social
JUD. HARGHITA, SAT FRUMOASA COM. FRUMOASA, STR. RACULUI, NR.46
Cod poștal
537115
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4712
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, JEANS RUHAZAT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 235.051 lei, un profit net de 10.165 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 156.595 lei2019 · Cifra de afaceri: 172.595 lei2020 · Cifra de afaceri: 93.963 lei2021 · Cifra de afaceri: 138.164 lei2022 · Cifra de afaceri: 171.238 lei2023 · Cifra de afaceri: 233.351 lei2024 · Cifra de afaceri: 211.622 lei2025 · Cifra de afaceri: 235.051 lei2018 · Profit net: 52.299 lei2019 · Profit net: 38.187 lei2020 · Profit net: 11.270 lei2021 · Profit net: 12.510 lei2022 · Profit net: 24.608 lei2023 · Profit net: 29.720 lei2024 · Profit net: 6.845 lei2025 · Profit net: 10.165 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 156.595 lei'182019: 172.595 lei'192020: 93.963 lei'202021: 138.164 lei'212022: 171.238 lei'222023: 233.351 lei'232024: 211.622 lei'242025: 235.051 lei235 mii'25
Profit net lei
2018: 52.299 lei52 mii'182019: 38.187 lei'192020: 11.270 lei'202021: 12.510 lei'212022: 24.608 lei'222023: 29.720 lei'232024: 6.845 lei'242025: 10.165 lei10 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru JEANS RUHAZAT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 235.051 lei în creștere față de 2024 10.165 lei în creștere față de 2024 41.083 lei în scădere față de 2024 — 93.366 lei 52.283 lei —
2024 211.622 lei în scădere față de 2023 6.845 lei în scădere față de 2023 50.773 lei în creștere față de 2023 — 92.836 lei 42.063 lei 2
2023 233.351 lei în creștere față de 2022 29.720 lei în creștere față de 2022 45.500 lei în creștere față de 2022 — 101.370 lei 55.870 lei 2 în creștere față de 2022
2022 171.238 lei în creștere față de 2021 24.608 lei în creștere față de 2021 41.715 lei în creștere față de 2021 — 86.887 lei 45.172 lei 1
2021 138.164 lei în creștere față de 2020 12.510 lei în creștere față de 2020 17.350 lei în scădere față de 2020 — 69.493 lei 52.143 lei 1
2020 93.963 lei în scădere față de 2019 11.270 lei în scădere față de 2019 27.672 lei în creștere față de 2019 — 78.575 lei 50.903 lei 1
2019 172.595 lei în creștere față de 2018 38.187 lei în scădere față de 2018 17.559 lei în creștere față de 2018 — 83.508 lei 65.949 lei 1
2018 156.595 lei 52.299 lei 12.562 lei — 65.061 lei 52.499 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare