JENI ALEX SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 16805953, Nr. Reg. Com. J2004000923105. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 30 septembrie 2004. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. PRIMĂVERII, NR.86, cod poștal 120114. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- JENI ALEX SRL
- CUI
- 16805953
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2004000923105
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 30 septembrie 2004
- Județ
- Buzău
- Sediul social
- JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. PRIMĂVERII, NR.86
- Cod poștal
- 120114
- Cod CAEN
- 4711
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
Situații financiare
În 2025, JENI ALEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 59.270 lei, un profit net de 20.549 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59.270 lei în creștere față de 2024 | 20.549 lei în creștere față de 2024 | 167.903 lei în scădere față de 2024 | — | 14.521 lei | −153.382 lei | — |
| 2024 | 42.635 lei în scădere față de 2023 | −3.270 lei în scădere față de 2023 | 185.589 lei în creștere față de 2023 | 6.183 lei | 6.062 lei | −173.344 lei | — |
| 2023 | 55.110 lei în creștere față de 2022 | 15.470 lei în creștere față de 2022 | 34.256 lei în scădere față de 2022 | 24.732 lei | 10.352 lei | 828 lei | — |
| 2022 | 35.500 lei în scădere față de 2021 | −2.101 lei în creștere față de 2021 | 106.704 lei în scădere față de 2021 | 24.732 lei | 67.330 lei | −14.642 lei | — |
| 2021 | 49.674 lei în creștere față de 2020 | −4.297 lei în scădere față de 2020 | 140.398 lei în creștere față de 2020 | 34.006 lei | 93.851 lei | −12.541 lei | — |
| 2020 | 44.555 lei în creștere față de 2019 | 1.922 lei în creștere față de 2019 | 88.922 lei în creștere față de 2019 | 43.280 lei | 37.398 lei | −8.244 lei | — |
| 2019 | 0 lei | −17.842 lei în scădere față de 2018 | 86.903 lei în creștere față de 2018 | 52.555 lei | 24.182 lei | −10.166 lei | — |
| 2018 | 0 lei | 0 lei | 1.602 lei | — | 9.277 lei | 7.675 lei | — |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | 1.602 lei | — | 9.277 lei | 7.675 lei | — |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | 1.602 lei | 0 lei | 9.277 lei | 7.675 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
