JENNAS ACTIVITIES S.R.L.

JENNAS ACTIVITIES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 42658134, Nr. Reg. Com. J2020000438520. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7721 - Activitati de inchiriere si leasing cu bunuri recreationale si echipament sportiv. Societatea a fost înființată la data de 22 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT COMANA COM. COMANA, STR. NEAJLOV, NR.460, cod poștal 087055. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
JENNAS ACTIVITIES S.R.L.
CUI
42658134
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000438520
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 iunie 2020
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT COMANA COM. COMANA, STR. NEAJLOV, NR.460
Cod poștal
087055
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7721
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu bunuri recreationale si echipament sportiv

Situații financiare

În 2025, JENNAS ACTIVITIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 34.984 lei, o pierdere netă de 72.760 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−75 mii−50 mii−25 mii025 mii50 mii2020202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 3.107 lei2023 · Cifra de afaceri: 38.307 lei2024 · Cifra de afaceri: 16.471 lei2025 · Cifra de afaceri: 34.984 lei2020 · Profit net: −1.185 lei2021 · Profit net: −10.339 lei2022 · Profit net: −47.634 lei2023 · Profit net: −49.546 lei2024 · Profit net: −75.292 lei2025 · Profit net: −72.760 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 3.107 lei20222023: 38.307 lei38 mii20232024: 16.471 lei20242025: 34.984 lei35 mii2025
Profit net lei
2020: −1.185 lei20202021: −10.339 lei20212022: −47.634 lei20222023: −49.546 lei20232024: −75.292 lei−75 mii20242025: −72.760 lei−73 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru JENNAS ACTIVITIES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 34.984 lei în creștere față de 2024 −72.760 lei în creștere față de 2024 280.864 lei în creștere față de 2024 29.762 lei −5.454 lei −256.556 lei 1
2024 16.471 lei în scădere față de 2023 −75.292 lei în scădere față de 2023 252.594 lei în creștere față de 2023 43.560 lei 25.238 lei −183.796 lei 1
2023 38.307 lei în creștere față de 2022 −49.546 lei în scădere față de 2022 184.127 lei în creștere față de 2022 57.359 lei 18.264 lei −108.504 lei 1
2022 3.107 lei −47.634 lei în scădere față de 2021 138.273 lei în creștere față de 2021 71.158 lei 8.157 lei −58.958 lei 1
2021 — −10.339 lei în scădere față de 2020 71.025 lei în creștere față de 2020 57.873 lei 1.828 lei −11.324 lei —
2020 — −1.185 lei 8.151 lei 159 lei 7.007 lei −985 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare