JERRY STYLE S.R.L.

JERRY STYLE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 38363151, Nr. Reg. Com. J20/1510/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4779 - Comert cu amanuntul al bunurilor de ocazie vandute prin magazine. Societatea a fost înființată la data de 17 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, ORŞ. URICANI, ALEEA BRAZILOR, BL.64, SC.2, ET.2, AP.21, cod poștal 336100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
JERRY STYLE S.R.L.
CUI
38363151
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J20/1510/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 octombrie 2017
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, ORŞ. URICANI, ALEEA BRAZILOR, BL.64, SC.2, ET.2, AP.21
Cod poștal
336100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4779
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al bunurilor de ocazie vandute prin magazine

Situații financiare

În 2025, JERRY STYLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 142.419 lei, un profit net de 9.080 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 12.495 lei2018 · Cifra de afaceri: 92.951 lei2019 · Cifra de afaceri: 102.031 lei2020 · Cifra de afaceri: 84.750 lei2021 · Cifra de afaceri: 88.985 lei2022 · Cifra de afaceri: 114.495 lei2023 · Cifra de afaceri: 138.791 lei2024 · Cifra de afaceri: 147.755 lei2025 · Cifra de afaceri: 142.419 lei2017 · Profit net: 1.979 lei2018 · Profit net: −2.468 lei2019 · Profit net: 7.870 lei2020 · Profit net: −11.093 lei2021 · Profit net: 7.824 lei2022 · Profit net: 15.195 lei2023 · Profit net: 24.416 lei2024 · Profit net: 23.775 lei2025 · Profit net: 9.080 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 12.495 lei'172018: 92.951 lei'182019: 102.031 lei'192020: 84.750 lei'202021: 88.985 lei'212022: 114.495 lei'222023: 138.791 lei'232024: 147.755 lei148 mii'242025: 142.419 lei142 mii'25
Profit net lei
2017: 1.979 lei'172018: −2.468 lei'182019: 7.870 lei'192020: −11.093 lei−11 mii'202021: 7.824 lei'212022: 15.195 lei'222023: 24.416 lei24 mii'232024: 23.775 lei'242025: 9.080 lei9 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru JERRY STYLE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 142.419 lei în scădere față de 2024 9.080 lei în scădere față de 2024 24.181 lei în creștere față de 2024 — 33.559 lei 9.378 lei 2
2024 147.755 lei în creștere față de 2023 23.775 lei în scădere față de 2023 8.109 lei în scădere față de 2023 — 35.307 lei 27.198 lei 2
2023 138.791 lei în creștere față de 2022 24.416 lei în creștere față de 2022 9.124 lei în creștere față de 2022 — 34.047 lei 24.923 lei 2 în scădere față de 2022
2022 114.495 lei în creștere față de 2021 15.195 lei în creștere față de 2021 8.208 lei în scădere față de 2021 — 23.715 lei 15.507 lei 3
2021 88.985 lei în creștere față de 2020 7.824 lei în creștere față de 2020 12.932 lei în scădere față de 2020 — 17.243 lei 4.311 lei 3
2020 84.750 lei în scădere față de 2019 −11.093 lei în scădere față de 2019 26.851 lei în scădere față de 2019 — 23.339 lei −3.512 lei 3 în scădere față de 2019
2019 102.031 lei în creștere față de 2018 7.870 lei în creștere față de 2018 37.228 lei în creștere față de 2018 — 44.809 lei 7.581 lei 5
2018 92.951 lei în creștere față de 2017 −2.468 lei în scădere față de 2017 16.999 lei în creștere față de 2017 70 lei 16.640 lei −289 lei 5 în creștere față de 2017
2017 12.495 lei 1.979 lei 7.198 lei 153 lei 9.224 lei 2.179 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare