JEVILA SINGERS S.R.L.

JEVILA SINGERS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39275929, Nr. Reg. Com. J40/5995/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9003 - Activitati de creatie artistica. Societatea a fost înființată la data de 3 mai 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL FERDINAND I, NR.129, PARTER, CAMERA 3, BL.E1, SC.1, AP.1, cod poștal 021388. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
JEVILA SINGERS S.R.L.
CUI
39275929
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/5995/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 mai 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL FERDINAND I, NR.129, PARTER, CAMERA 3, BL.E1, SC.1, AP.1
Cod poștal
021388
Cod CAEN
9003
Domeniu de activitate
Activitati de creatie artistica

Situații financiare

În 2025, JEVILA SINGERS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 35.700 lei, o pierdere netă de 177 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 56.986 lei2019 · Cifra de afaceri: 85.347 lei2020 · Cifra de afaceri: 51.080 lei2021 · Cifra de afaceri: 37.370 lei2022 · Cifra de afaceri: 24.055 lei2023 · Cifra de afaceri: 17.610 lei2024 · Cifra de afaceri: 39.805 lei2025 · Cifra de afaceri: 35.700 lei2018 · Profit net: 22.527 lei2019 · Profit net: 33.540 lei2020 · Profit net: 7.069 lei2021 · Profit net: −14.599 lei2022 · Profit net: −12.037 lei2023 · Profit net: −42.262 lei2024 · Profit net: −14.003 lei2025 · Profit net: −177 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 56.986 lei'182019: 85.347 lei85 mii'192020: 51.080 lei'202021: 37.370 lei'212022: 24.055 lei'222023: 17.610 lei'232024: 39.805 lei'242025: 35.700 lei36 mii'25
Profit net lei
2018: 22.527 lei'182019: 33.540 lei34 mii'192020: 7.069 lei'202021: −14.599 lei'212022: −12.037 lei'222023: −42.262 lei−42 mii'232024: −14.003 lei'242025: −177 lei−177'25
Indicatori financiari pe ani pentru JEVILA SINGERS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 35.700 lei în scădere față de 2024 −177 lei în creștere față de 2024 106.249 lei în creștere față de 2024 26.518 lei 19.990 lei −59.741 lei —
2024 39.805 lei în creștere față de 2023 −14.003 lei în creștere față de 2023 60.033 lei în creștere față de 2023 3.376 lei −2.907 lei −59.564 lei 1
2023 17.610 lei în scădere față de 2022 −42.262 lei în scădere față de 2022 57.559 lei în creștere față de 2022 818 lei 11.179 lei −45.562 lei 1
2022 24.055 lei în scădere față de 2021 −12.037 lei în creștere față de 2021 6.304 lei în creștere față de 2021 1.800 lei 1.204 lei −3.300 lei 1
2021 37.370 lei în scădere față de 2020 −14.599 lei în scădere față de 2020 1.510 lei în creștere față de 2020 4.035 lei 6.212 lei 8.737 lei 1
2020 51.080 lei în scădere față de 2019 7.069 lei în scădere față de 2019 889 lei în scădere față de 2019 5.525 lei 30.700 lei 35.336 lei 1
2019 85.347 lei în creștere față de 2018 33.540 lei în creștere față de 2018 4.025 lei în creștere față de 2018 4.435 lei 55.857 lei 56.267 lei 1
2018 56.986 lei 22.527 lei 3.746 lei — 26.473 lei 22.727 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare