JIMAN CAR SHARING S.R.L.

Radiată din 17 iulie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

JIMAN CAR SHARING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42898498, Nr. Reg. Com. J40/9640/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 11 august 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. MAIOR ALEXANDRU CÂMPEANU, NR.29, cod poștal 011235. Societatea este radiată din data de 17 iulie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
JIMAN CAR SHARING S.R.L.
CUI
42898498
Stare
Radiată din 17 iulie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J40/9640/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 august 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. MAIOR ALEXANDRU CÂMPEANU, NR.29
Cod poștal
011235
Cod CAEN
4939
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2023, JIMAN CAR SHARING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 86.934 lei, o pierdere netă de 5.629 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 20.439 lei2021 · Cifra de afaceri: 97.616 lei2022 · Cifra de afaceri: 82.212 lei2023 · Cifra de afaceri: 86.934 lei2020 · Profit net: −364 lei2021 · Profit net: 6.183 lei2022 · Profit net: −24.034 lei2023 · Profit net: −5.629 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 20.439 lei20202021: 97.616 lei98 mii20212022: 82.212 lei20222023: 86.934 lei87 mii2023
Profit net lei
2020: −364 lei20202021: 6.183 lei6 mii20212022: −24.034 lei−24 mii20222023: −5.629 lei−6 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru JIMAN CAR SHARING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 86.934 lei în creștere față de 2022 −5.629 lei în creștere față de 2022 37.618 lei în scădere față de 2022 7.645 lei 5.433 lei −23.644 lei 1
2022 82.212 lei în scădere față de 2021 −24.034 lei în scădere față de 2021 38.895 lei în creștere față de 2021 11.100 lei 3.105 lei −23.794 lei 1
2021 97.616 lei în creștere față de 2020 6.183 lei în creștere față de 2020 3.731 lei în creștere față de 2020 6.066 lei 2.788 lei 6.019 lei 1
2020 20.439 lei −364 lei 2.234 lei — 530 lei −164 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare