JOACĂ ŞI ÎNVAŢĂ S.R.L.

JOACĂ ŞI ÎNVAŢĂ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 42638340, Nr. Reg. Com. J2020001263224. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 17 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NAŢIONALĂ, NR.180, BL.A3, SC.E, ET.2, AP.7. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
JOACĂ ŞI ÎNVAŢĂ S.R.L.
CUI
42638340
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001263224
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 iunie 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NAŢIONALĂ, NR.180, BL.A3, SC.E, ET.2, AP.7
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, JOACĂ ŞI ÎNVAŢĂ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 236.154 lei, o pierdere netă de 98.114 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 22.328 lei2021 · Cifra de afaceri: 132.538 lei2022 · Cifra de afaceri: 249.060 lei2023 · Cifra de afaceri: 298.707 lei2024 · Cifra de afaceri: 457.173 lei2025 · Cifra de afaceri: 236.154 lei2020 · Profit net: 18.240 lei2021 · Profit net: 34.196 lei2022 · Profit net: 38.886 lei2023 · Profit net: 26.868 lei2024 · Profit net: 73.834 lei2025 · Profit net: −98.114 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 22.328 lei20202021: 132.538 lei20212022: 249.060 lei20222023: 298.707 lei20232024: 457.173 lei457 mii20242025: 236.154 lei236 mii2025
Profit net lei
2020: 18.240 lei20202021: 34.196 lei20212022: 38.886 lei20222023: 26.868 lei20232024: 73.834 lei74 mii20242025: −98.114 lei−98 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru JOACĂ ŞI ÎNVAŢĂ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 236.154 lei în scădere față de 2024 −98.114 lei în scădere față de 2024 131.136 lei în creștere față de 2024 — 33.262 lei −97.874 lei 3
2024 457.173 lei în creștere față de 2023 73.834 lei în creștere față de 2023 52.285 lei în creștere față de 2023 1.865 lei 124.494 lei 74.074 lei 3 în creștere față de 2023
2023 298.707 lei în creștere față de 2022 26.868 lei în scădere față de 2022 23.554 lei în scădere față de 2022 5.877 lei 44.785 lei 27.108 lei 2
2022 249.060 lei în creștere față de 2021 38.886 lei în creștere față de 2021 37.962 lei în creștere față de 2021 9.974 lei 67.114 lei 39.126 lei 2 în creștere față de 2021
2021 132.538 lei în creștere față de 2020 34.196 lei în creștere față de 2020 15.937 lei în creștere față de 2020 14.252 lei 36.081 lei 34.396 lei 1 în creștere față de 2020
2020 22.328 lei 18.240 lei 2.233 lei 4.215 lei 16.458 lei 18.440 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare