JOHN ŞI VIO FINISAJE S.R.L.

Radiată din 27 martie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

JOHN ŞI VIO FINISAJE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 42341097, Nr. Reg. Com. J38/223/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4333 - Lucrari de pardosire si placare a peretilor. Societatea a fost înființată la data de 28 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, SAT ARSANCA COM. MIHĂEŞTI, STR. DEALUL MAREŞ, NR.5, cod poștal 247376. Societatea este radiată din data de 27 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
JOHN ŞI VIO FINISAJE S.R.L.
CUI
42341097
Stare
Radiată din 27 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J38/223/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 februarie 2020
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, SAT ARSANCA COM. MIHĂEŞTI, STR. DEALUL MAREŞ, NR.5
Cod poștal
247376
Cod CAEN
4333
Domeniu de activitate
Lucrari de pardosire si placare a peretilor

Situații financiare

În 2025, JOHN ŞI VIO FINISAJE S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2 mii02 mii4 mii6 mii8 mii10 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 7.200 lei2021 · Cifra de afaceri: 9.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 8.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 9.200 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.500 lei2020 · Profit net: −75 lei2021 · Profit net: 1.136 lei2022 · Profit net: 2.192 lei2023 · Profit net: 5.844 lei2024 · Profit net: 4.664 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 7.200 lei20202021: 9.500 lei10 mii20212022: 8.000 lei20222023: 9.200 lei20232024: 5.500 lei6 mii2024
Profit net lei
2020: −75 lei−7520202021: 1.136 lei20212022: 2.192 lei20222023: 5.844 lei6 mii20232024: 4.664 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru JOHN ŞI VIO FINISAJE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în scădere față de 2024 466 lei în scădere față de 2024 — 706 lei 240 lei —
2024 5.500 lei în scădere față de 2023 4.664 lei în scădere față de 2023 5.844 lei în creștere față de 2023 — 10.748 lei 4.904 lei —
2023 9.200 lei în creștere față de 2022 5.844 lei în creștere față de 2022 671 lei în creștere față de 2022 — 6.755 lei 6.084 lei —
2022 8.000 lei în scădere față de 2021 2.192 lei în creștere față de 2021 128 lei în scădere față de 2021 — 2.520 lei 2.392 lei 1
2021 9.500 lei în creștere față de 2020 1.136 lei în creștere față de 2020 417 lei în scădere față de 2020 — 1.678 lei 1.261 lei 1
2020 7.200 lei −75 lei 443 lei — 568 lei 125 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare