JORISER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 22691217, Nr. Reg. Com. J12/959/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6810 - Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 6 noiembrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PREDEAL, NR.40 G, ET.1, AP.2, cod poștal 400073. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- JORISER S.R.L.
- CUI
- 22691217
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/959/2022
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 6 noiembrie 2007
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PREDEAL, NR.40 G, ET.1, AP.2
- Cod poștal
- 400073
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6810
- Domeniu de activitate
- Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii
Situații financiare
În 2025, JORISER S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 178.603 lei | — | 60.000 lei | −118.603 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 178.603 lei | — | 60.000 lei | −118.603 lei | — |
| 2023 | — | −8.830 lei în scădere față de 2022 | 178.603 lei în creștere față de 2022 | — | 60.000 lei | −118.603 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei în creștere față de 2021 | 178.599 lei în scădere față de 2021 | 68.800 lei | 26 lei | −109.773 lei | — |
| 2021 | — | −1.509 lei în scădere față de 2020 | 178.600 lei în scădere față de 2020 | 68.800 lei | 26 lei | −109.774 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 178.604 lei | 68.800 lei | 1.539 lei | −108.265 lei | — |
| 2019 | — | −83.697 lei în scădere față de 2018 | 178.604 lei în scădere față de 2018 | 68.800 lei | 1.539 lei | −108.265 lei | — |
| 2018 | — | −4.602 lei în scădere față de 2017 | 217.829 lei în creștere față de 2017 | 191.722 lei | 1.539 lei | −24.568 lei | — |
| 2017 | — | −572 lei în scădere față de 2016 | 213.227 lei în scădere față de 2016 | 191.722 lei | 1.539 lei | −19.966 lei | — |
| 2016 | 800 lei | 162 lei | 213.411 lei | 191.722 lei | 2.295 lei | −19.394 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
