JU-CLAU S.R.L.

Radiată din 11 noiembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

JU-CLAU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 37254440, Nr. Reg. Com. J2017000118217. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4341 - Comert cu ridicata al produselor textile. Societatea a fost înființată la data de 22 martie 2017. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, SAT VLĂDENI COM. VLĂDENI, STR. POTCOAVA, NR.7, cod poștal 927250. Societatea este radiată din data de 11 noiembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
JU-CLAU S.R.L.
CUI
37254440
Stare
Radiată din 11 noiembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2017000118217
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 martie 2017
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, SAT VLĂDENI COM. VLĂDENI, STR. POTCOAVA, NR.7
Cod poștal
927250
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4341
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al produselor textile

Situații financiare

În 2024, JU-CLAU S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii20172018201920202021202220242017 · Cifra de afaceri: 69.613 lei2018 · Cifra de afaceri: 203.726 lei2019 · Cifra de afaceri: 81.090 lei2017 · Profit net: 18.352 lei2018 · Profit net: 25.331 lei2019 · Profit net: 11.350 lei2020 · Profit net: −3.475 lei2021 · Profit net: −3.525 lei2022 · Profit net: −3.475 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 69.613 lei20172018: 203.726 lei204 mii20182019: 81.090 lei81 mii2019
Profit net lei
2017: 18.352 lei20172018: 25.331 lei25 mii20182019: 11.350 lei20192020: −3.475 lei20202021: −3.525 lei−4 mii20212022: −3.475 lei20222024: 0 lei02024
Indicatori financiari pe ani pentru JU-CLAU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — 0 lei în creștere față de 2022 0 lei — 200 lei 200 lei —
2022 — −3.475 lei în creștere față de 2021 0 lei 579 lei 25.827 lei 26.406 lei —
2021 — −3.525 lei în scădere față de 2020 0 lei 4.054 lei 25.827 lei 29.881 lei —
2020 — −3.475 lei în scădere față de 2019 0 lei 7.529 lei 25.877 lei 33.406 lei —
2019 81.090 lei în scădere față de 2018 11.350 lei în scădere față de 2018 0 lei în scădere față de 2018 11.004 lei 25.877 lei 36.881 lei 1 în scădere față de 2018
2018 203.726 lei în creștere față de 2017 25.331 lei în creștere față de 2017 4.625 lei în creștere față de 2017 — 30.156 lei 25.531 lei 3
2017 69.613 lei 18.352 lei 2.527 lei — 21.079 lei 18.552 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.